| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Jednou jsi nahoře, pak hned zase dole.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Zkouška proudu (19219x)
Parkovaní (17289x)
Řízená exploze (17246x)
Ta sedla panečku! (20948x)
Nebezpečné hrátky (29113x)
Machrování na motoce (18922x)
Pouliční tanečnice (18256x)
Best of fails 2011 (27711x)
Jak mi kurýr přivezl můj nový monitor (22815x)
O fous před Pendolinem (17590x)
Blondýnka na čerpací stanici (18013x)
Jan Zelenka- Dirty Bitch *2* (26892x)
Romové vs. Vietnamci (40345x)
Ranní jízda (18245x)
Spray vs. blbec (17555x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Má stejnou Audi jako mám já, ale ta moje umí sama
parkovat

Má stejnou Audi jako mám já, ale ta moje umí sama
parkovat

Jaké Audi! Šak to je žigulík, ty jarine!

Audi to je, se podívej, když ukáže čumák, má tam 4
kolečka. PS: Jsem tu jeden z nejpopulárnějších
nicků a spousta lidi sem chodí jen kvůli mně a
obdivují mě

To mi je jasné! Aj ja som už populárny, ale chodím
tu kvôli tebe, musím priznať

Ramman choj na DS, tam majú radi tvoje blbé
komenty, vydláku!


Tebe zaparkuje samo maximálne hovno v trenkách,kokot sprostý