Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Blbečkové -> Totálně v piči

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Totálně v piči

V tomhle stavu přece nemohl jít pěšky. By nikam nedošel.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 69 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

nahodou brali to v pohodě. v USA by čuráci do něho napumpovali pár voltu na zahřátí.. Smajlík 48

na českém webu samej slovák, proč nechodí na vlastní...aha já zapoměl na slovensku nemaj kvalitní weby uměj jen mrdat ovce nebo segry, pak to tam tak vypadá Smajlík 51 Smajlík 51 Smajlík 51

I.D. 3.91 (11) 01.02.24 01:12

Fízli cajk Smajlík 2

doktorzhor 3.00 (2) 30.06.17 01:13

kurva z toho blazna ide normalne strach Smajlík 5

Lasy 3.46 (71) 30.06.17 00:11

to jako fakt něco ujel?

PepeLol 3.00 (2) 30.06.17 00:00

oči puči hlava v piči Smajlík 5

still10k 0.00 (0) 29.06.17 23:58

Včera jsem viděl takovýho kripla v travmaji. Takovej bezcenej zmrd Smajlík 47

jegor 3.33 (21) 29.06.17 20:36

co to berou za drogy nevíte??

Moe 2.86 (7) 01.07.17 22:48

E to Krokodil Smajlík 5 https://cs.wikipedia.org/wiki/Krokodil_(droga)

onix55 5.00 (2) 02.07.17 12:57

Žádné drogy,to je normální slovák...

darthspeed 5.00 (3) 29.06.17 18:50

Tak tohle nemá chybu Smajlík 5

na českém webu samej slovák, proč nechodí na vlastní...aha já zapoměl na slovensku nemaj kvalitní weby uměj jen mrdat ovce nebo segry, pak to tam tak vypadá Smajlík 51 Smajlík 51 Smajlík 51

duran 3.63 (73) 29.06.17 20:02

ty deges dosrany ,cesky uchylak jebal auta,dalsi kokot osla,dalsi ovce a sliepky,dalsi psa ,pouzi hlavu a google ty kreten,jebnuty narod

müszi 3.55 (201) 29.06.17 12:59

Silný je ten acetón Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43

sonicka129 4.00 (5) 29.06.17 12:14

ZASMÁL SEM SE.

Adam92 5.00 (1) 29.06.17 05:23

Hmm, benga celkem napojodu.... Smajlík 48

to dělají ruské drogy

Dobrá přendávka. Tomu je tělo malý Smajlík 5

buccaneers 4.00 (25) 28.06.17 22:14

nahodou brali to v pohodě. v USA by čuráci do něho napumpovali pár voltu na zahřátí.. Smajlík 48

datlafous 3.83 (6) 28.06.17 20:59

Tak toto rovnou zastrelit!!! takovato piica ti muze otocit zivot raz dva...

Spičihněv 3.79 (138) 28.06.17 20:55

Kuliočko Smajlík 5 Smajlík 40

kukurica69 5.00 (1) 28.06.17 20:35

Pičovole zrovna zastřelit na místě. Pokoušel se o útěk a nazdar bazar zmrdečku.

buccaneers 4.00 (25) 28.06.17 22:14

s tebou musí být dobrá prdel Smajlík 55

lokohoko 3.00 (21) 28.06.17 20:23

Lopatou po hlavě.. Smajlík 48

bakterie 4.14 (14) 28.06.17 20:22

No v takovym stavu neudelas ani krok se nedivim ze chtel zaplout do sedacky a jet domu.Ale trefil se klickem tak zavres jedno oko zazmouras tim druhym a huraaa jedes trip jak hovado. Smajlík 5

Stein 5.00 (2) 28.06.17 20:00

Tak tomuhle bych ani neříkal aby vylezl z auta a rovnou bych mu prostřelil kebuli. Smajlík 47

Doog1 2.50 (2) 28.06.17 19:33

To je tanečník po flámu to je jasné Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36

Alfak 2.86 (7) 28.06.17 19:33

utratit Smajlík 11

ozyhal 5.00 (3) 28.06.17 19:20

ty kravoo vole tam jede disco tuna na? Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43

kubiczek 4.29 (7) 28.06.17 18:33

ale jede si slušný bomby Smajlík 5

0012300123 0.00 (0) 28.06.17 18:05

a ty sy nikdy nepyl???? Smajlík 59 Smajlík 59 Smajlík 51 Smajlík 1 Smajlík 2 Smajlík 4 Smajlík 5 Smajlík 7 Smajlík 8 Smajlík 10 Smajlík 11 Smajlík 19 Smajlík 27 Smajlík 29 Smajlík 30 Smajlík 31 Smajlík 34 Smajlík 36 Smajlík 37 Smajlík 38 Smajlík 39 Smajlík 40 Smajlík 41 Smajlík 42 Smajlík 43 Smajlík 44 Smajlík 45 Smajlík 46 Smajlík 47 Smajlík 48 Smajlík 49 Smajlík 50 Smajlík 51 Smajlík 52 Smajlík 53 Smajlík 54 Smajlík 55 Smajlík 56 Smajlík 57 Smajlík 58 Smajlík 59 Smajlík 60 Smajlík 61no co nudím se Smajlík 42 Smajlík 1 Smajlík 5

fucko 3.91 (11) 28.06.17 18:15

Ty sy nechodil do školi

hubiss 2.71 (14) 29.06.17 14:10

on nepil on pyl protěže je tvrdak Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

semtamtuk 4.00 (8) 28.06.17 17:55

Ty woe Disco Stu hadr Smajlík 51 Smajlík 51

DOGŔCANÝ 3.87 (63) 28.06.17 17:38

Ono je to Džaro Slavik a natočené v bratislave Smajlík 41

DOGŔCANÝ 3.87 (63) 28.06.17 17:41

Smajlík 40 Smajlík 5

pelewi 3.83 (6) 28.06.17 17:03

dpč ten snáď vyfetoval celú dúbravku aj so zásobami na ďalších pár rokov Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

sorentoboy 3.53 (15) 28.06.17 17:03

to už je pořádný level Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

hubiss 2.71 (14) 28.06.17 16:58

Ten ma v hlavě poradny gulasek Smajlík 5

Kickass 4.20 (5) 28.06.17 16:39

Smajlík 5 Smajlík 5

duran 3.63 (73) 28.06.17 16:29

vanplus 4.32 (25) 28.06.17 16:15

toho znám Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 https://www.youtube.com/watch?v=-l2Ai7F2SjY

HARDFLOOR 5.00 (1) 28.06.17 15:43

Ty pičooooo ..... Smajlík 5 Smajlík 31 Smajlík 31kolik si toho dal ?? Vždyt mu vypadnou oči,jak ho to tlačí Smajlík 31je jak papinák ... By mě zajímalo co sidal.. Ti policajti měli co dělat aby nevybuchli smíchem ...

jerry.23 3.85 (13) 28.06.17 15:39

ty KRÁVO frajer se nezastaví taktejden.... Smajlík 31

Žit 4.20 (213) 28.06.17 15:38

Smajlík 5 To je Žit Smajlík 43

zbysek 0.00 (0) 28.06.17 15:35

Dobrej matroš asi

Nefunguje pico ale na návratu to fachčí líp Smajlík 5

bublischuk 3.78 (116) 28.06.17 15:26

Od čeho má kurva ten policajt služební zbraň? Tohle bych odprásknul na místě. Smajlík 47



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 19.283 ms