| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Celkem rychlovka. Ani mu nestačili zatleskat.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Vypadol im zo sanitky (12476x)
Stojan na rachejtle (11486x)
Brejkař (13567x)
Čelní náraz na motorce ve 130km/h (14013x)
Parkúrový amatér (15395x)
Magor vs. eskalátor (15262x)
Kuuurva,to bolo o chlp! (15997x)
Žena za volantem u závory (13327x)
Kolotoč a skůtr (14323x)
Policajti v Mexiku (11669x)
Jak se baví Germáni na dovče (18742x)
Jak parkuje debil (14150x)
Burnout kotrmelec (11464x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
zlate ceske rucicky a jebnuta El chujova hlava,ale to rozchodi,duta hlava
Francouzské dělostřelectvo! Slyšel ránu, tak se hned vzdal a šel k zemi!

LOOOOOOOOL rachejtle nebyla kompatibilní s jeho
hlavou


Je tu niekto Lingvista ? Mám problém,potrebujem
pochopiť význam slovenského slova: " SÔVÄ "
Čotokurva,čotokurvaje Sôvä ???


ako vieme, ze ho to zabilo, dali mu ranu istoty?
zlate ceske rucicky a jebnuta El chujova hlava,ale to rozchodi,duta hlava

Počúvaj Adam,keby si mohol dokázal by si len tak z
bezdôvodnej svojej nenávisti zsabiť slováka holými
rukami ?
A ešte napíš,že prečo vlastne ?!


Proč bych to měl dělat? To není nenávist ale humor
