Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Detail člena

Poslední komentáře

GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů
GrammarNazzi
Ne. Zabil Ukroše. Sice je hezký, jak se stavíš proti Rusku, ale jsi KOLABORANT VY ŠPÍNY U NÁS DOSTANETE TALY SLUŠNOU RYCHTU. Spoustu zablešenců ze salaše jsem tu už šikanoval, nlteří se museli odstěhovat a někteří už nejsou Každý všivk, který skončí v mém kanclu, má to pak těžký. Stejně jako Rus. Všechno stejná ŠPÍNA KOLABORANTSKÁ Jako za nacismu. Tam jste taky nalezli Hitlerovi do prdele ve snaze si zachránit ten krysí,bezcenný život švábů. Je třeba aby Vás Rus, nebo klidně i Ukrajinec zahubil. Nejste noc než pstuda Evropy a nepatříte do ní.
GrammarNazzi
Třeba se už brzy se svým milovaným Ficem do zákopu podíváš, prašivej kolaborante. Jsi jen čobol. Bezcenný kus mršiny pro spojenecké chlapce. Rusku lezete jen do prdele, Putin Vás veřejně zesměšňuje jako své vazaly a pak vás použije jako štít. NENÍ ŠKODA ŽÁDNÉHO KOLABORANTA. Vždycky kste byli zbabělej národ krys a jen utíkáte k nám do Česka. Protože svou zbytečnou zemi kste si celou zkurvili
GrammarNazzi
Co se názoru na okupaci Ukrajiny týká, mám také názor, že si přošli pro to, co si zasloužili. ALE Ty ČOBOLE zablešenej, drbane zavšivenej ze salaše. vás tu máme taly jako sraček. Taky byste měli už konečně táhnout z Evropy do Rudka, kam patříte. VY JSTE ZASRANÁ RAKOVINA NAŠÍ KŔSNÉ ZEMĚ KOLABOROVALI JSTE S NACISTY, kolaborujete opět SMRT RUSKO-SLOVENSKÉMU kolabprovanému odpadu
EXOGEN
Stiahol som a posielam svojim kumpánom vozíčkarským https://tenor.com/sk/vi ew/wheelchairspin-scary -mov ie-carys-gif-23663651
Shubol
Kto sa ráno nehanbí, ten a večer nebavil
Shubol
10 z 10 lekárov teraz odporúča 4 dni nič nejesť
sonydefo
A co vidí na velejch? Vždyť je to většinou jen tuk schovanej pod bradavkou
Kozlík
Chlapci z těch drogových gangů by se měli insprovat alláhovcema a nabrousit si kudly.

El Polloloco


34 hodnocení = 3.59



thorin   Nick   El Polloloco
  Jméno   thorin
  Naposledy přihlášen   2018-01-28 13:07:55
  Komentářů   358
  Přátel   0

  Poslat mu zprávu   
   

Komentáře k uživateli El Polloloco
Celkem je zde 58 komentářů

Pro komentování členů musíte být zaregistrován a přihlášen.

rh 4.10 (78) 29.12.16 01:48

El Polokokot Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 5

Toto je obycajny cesky kocovny kolotociarsky uboziak,ktory potrebuje zaujat za kazdu cenu aby mal tricko....vsak klasika co cech,to lakomec Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

404ERROR 4.67 (24) 28.08.18 19:25

Je to pacient na uteku z psychiatricke lecebny Smajlík 7

dirtybastard 5.00 (14) 22.11.17 11:59

A teď si představte,jak bezzubá špinavá cigoška nafetovaná šuká s vořechem prašivým z vesnice od vedle a vylezl z toho takovejhle potrat z opičí kurvy...... Smajlík 45

El Polloloco 3.59 (34) 09.12.17 21:09

TOS NÁM POPSAL SVŮJ VZNIK? Smajlík 5

Hodiny 4.36 (39) 24.09.17 10:10

Inak tyvolák maš to za 5 Smajlík 43

El Polloloco 3.59 (34) 09.12.17 21:09

a?

müszi 3.55 (201) 11.06.17 22:30

Szerencsétlen gyerek Smajlík 43

duran 3.63 (73) 23.04.17 00:34

cisty kokot dementny z ciech,prijebany sandalovy kokot zasypany lavinou v tatrach,ober kokot,skoda reci

El Polloloco 3.59 (34) 20.08.17 13:42

Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Hodiny 4.36 (39) 22.04.17 22:56

Tažká diagnóza : SLOVÁKOFIL .... . Je človek ktorý ma neustálu potrebu hovoriť a milovať Slovákov. Miluje ich. Preto sa schováva za uražlivé slová o nich Smajlík 11 Smajlík 43

Salosko 4.73 (22) 06.04.17 11:14

Genetický odpad utratit Smajlík 47

jsi no ty tupá kurvo Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

ikterus 4.31 (35) 27.02.17 09:04

Jebat barany ti nestaci dement polsky??Presiel si na dlhonohe oslice nech sa nemusis krcit??Zoofil ostravsky... http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/451424/chl apec-16-v-decinske-zoo-sexualne-obtezoval-oslici-n ebylo-to-poprve.html

cháron 3.48 (21) 07.03.17 19:09

kokokterius, ty si prostě kokot Smajlík 43

ferusko7 3.40 (20) 11.03.17 22:32

charon a ty si len čech. Horšia nadávka už neni. Možno ešte hovno. Smajlík 61

Ikterus 3.53 (19) 21.03.17 22:51

charon,zavidis mu ze si dopisuje s tou oslicou z decina??aj ty by si chcel nejakého obetneho baranka???treba si vypytat adresu do brna kde chodil jebavat ovce a sliepky tento polskocesky zid zoofilny... Smajlík 41

ikterus 4.31 (35) 26.02.17 23:33

Leto sa blizi,tak po kontajneroch si zbieraj aj Igelitky s pastikama curacik:-) Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

cháron 3.48 (21) 07.03.17 19:10

kokokterius, ty si prostě kokot Smajlík 43

CHASMRO KAR Smajlík 59

pičo ani cikánsky psát neumíš ty slováku pojebanej Smajlík 39 Smajlík 39 Smajlík 39

ferusko7 3.40 (20) 11.03.17 22:34

Polokokot je čech.kto je menej?nikto. Smajlík 60

cháron 3.48 (21) 24.01.17 23:20

jen do nich, do kokov Smajlík 4

neboj dáme jim nářez chárone Smajlík 5

ikterus 4.31 (35) 29.01.17 23:46

charon,este ti napise so svojich dalsich x nickov/ Divoky Robko,jezis a pod.../,kurva ale Vas bude!!!Uz teraz kakam,kakam od strachu nad tolkou silou!!!!hahahaha decka prijebane...

cháron 3.48 (21) 21.02.17 00:06

z jakých x nicků ty kokoterusi, na poloopice mě stačí jeden... nekecej že vám v Asii jde internet celej den, pýčo

ikterus 4.31 (35) 21.02.17 19:40

Ano,na poloopice ako je tento ostravsky kokot ti staci jeden NIck...tie dalsie co ma ako Jezis a Elpolokokot su zbytocne...Aaach,ty si tiez cesky génius od kolotocov ako tento curak polsky...ale uzite si to chlapci navzajom!!! Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

kokoterusi jediný poloopičí maďar jsi tady ty Smajlík 42

ikterus 4.31 (35) 26.02.17 23:30

Ja mam od madara poriadne daleko,ale ty byvajuci v Pustkovci si krizeny poliak s cechom,co je urcite horsie lebo sa tam snubia dve vlastnosti a to je ceske lakomstvo a polske ojebavanie...idalne geneticke dannosti ku ktorym ti gratulujem:-)

ferusko7 3.40 (20) 11.03.17 22:38

Čech v preklade.hovno v sandaloch:)

CESKI POTRAT KTEREJ ZAVIDI CIKANOVI Smajlík 43

co mi to tu komentuješ ty černá kurvo špinavá nemytá incestní mrdko Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

müszi 3.55 (201) 04.01.17 16:25

Smajlík 7 Smajlík 7 Smajlík 7 Smajlík 7 *scharašo?7* Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 4 charašo?malćik

něpaněmaju pa rusky Smajlík 5

müszi 3.55 (201) 06.01.17 14:28

Pasmatri ućiebnik rúskava jaziká Smajlík 10

da Smajlík 5

müszi 3.55 (201) 02.01.17 17:46

Maci Laci kisfaszával Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43

jo píčo jasně Smajlík 5 Smajlík 42

müszi 3.55 (201) 03.01.17 00:28

Maci Laci pekná tapeta kispingyur Smajlík 40

máš vymalováno na zeleno co? Smajlík 5

müszi 3.55 (201) 03.01.17 17:27

Však zelená pôsobí upokojujúco keby si nevedel fikusi Smajlík 41 Smajlík 5

tak s můžeš uspokojovat na svém profilu Smajlík 43 Smajlík 5

müszi 3.55 (201) 06.01.17 14:23

Uspokojuje ma že sa necháš vytáćat Smajlík 2 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

vytáčet kym? more ja se tu furt jen směju Smajlík 5 mě nikdo z vás nedokáže vytočit Smajlík 48 Smajlík 42

müszi 3.55 (201) 09.01.17 17:21

Však vidím že áno Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43

Smajlík 42 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

rh 4.10 (78) 29.12.16 01:48

El Polokokot Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 5

číst neumíš ale to nevadí Smajlík 5 možná ve 40-50 se to naučíš Smajlík 5

CaLgArY~KiD 6.00 (124) 22.12.16 14:55

další škaredý raklo ktorého nemá rada ani vlastná mater tak to hrá na tvrdého na internete Smajlík 43

pičo nemluv tu na mě cikánsky ty špíno z osady Smajlík 39 Smajlík 39 Smajlík 39 Smajlík 39

ikterus 4.31 (35) 23.12.16 12:58

Vsak na teba treba v tvojom rodnom jazyku,aby si rozumel ty retard cigansky Smajlík 42

jánejsem slovák píííííčo Smajlík 42

ikterus 4.31 (35) 29.01.17 23:44

Ja viem ze si cesko polsky krizenec,a to je asi najhorsia komninacia aka moze byt...lakomy ojebavac:-)))

ikterus 4.31 (35) 30.11.16 23:23

Toto je obycajny cesky kocovny kolotociarsky uboziak,ktory potrebuje zaujat za kazdu cenu aby mal tricko....vsak klasika co cech,to lakomec Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

jestli chceš peníze ty ubožáku tak já ti dám.. mám jich dost lakomý nejsem... Smajlík 59

ikterus 4.31 (35) 12.12.16 22:33

Jasne,lakomec a žvanil.. typicke vlastnosti kolotociarov zo sandalistanu ... Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

kokote mi o žádné tričko nejde.. koupim si jich 100 když budu chtít...a lakomý taky nejsem dám ti nažrat ty bezdomovče ..kidně ti dám i peníze na krabicové víno a cigarety at nemáš tak mizerný život Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

rh 4.10 (78) 27.11.16 23:08

Ježo? Smajlík 34 Smajlík 53

?????

Smajlík 5 Smajlík 5 chuy Smajlík 42



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 62.057 ms