Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Humus -> Kyblík Classic XL

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Kyblík Classic XL

Kdysi se žádný zahradník neobešel bez pořádného chlévského hnoje. Díky tomu byla půda výživná, humózní, kyprá, zadržovala dobře vláhu. Dnes se k hnoji vracíme, ale trochu jinak, než by tomu bylo zdrávo. Jsem koprofil a vzrušuje mě krombožinec...





Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.




Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 48 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Aspoň se to nerozmnoží Smajlík 39 Smajlík 39 Smajlík 39 Smajlík 39

duran 3.63 (73) 16.01.18 00:09

lokohoko v plnej parade a lamaz riti to kameruje,ceski buzeranti ,chodte do pice vy curaci

krusty.sasa 3.50 (24) 12.10.22 15:57

Fakundo Mrdotina nám právě předvádí výsledek svého sraní

A přesně proto radši slováci nemaj dějiny. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36

Verrr 2.80 (5) 18.02.18 23:41

Myslím, že na tomhle videu je nejlepší ten komentář k videu, jinak fakt hnůj Smajlík 5

mikrobrko 4.40 (5) 20.01.18 00:57

duran v neděli po obědě Smajlík 43

xxx666man 3.67 (3) 17.01.18 08:45

Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

bakterie 4.14 (14) 16.01.18 22:56

Dopici snad to nenaklade vajca Smajlík 41

Hodiny 4.36 (39) 16.01.18 20:47

Také hovnové

sorentoboy 3.53 (15) 16.01.18 19:32

tohle snad rovnou střílet Smajlík 39 Smajlík 39 Smajlík 39 Smajlík 39

Bloodkilla 4.54 (13) 16.01.18 18:04

Co je lepší hovno nebo dv školačky?

Adolf 20 3.46 (13) 16.01.18 17:24

Sikovna romka to bolo z tavieho hovna si blba ako tago nerozoznas slona?daj si tupa romka

njn33 5.00 (1) 16.01.18 16:45

no do prdele co to je Smajlík 56 Smajlík 56

Falky 3.55 (33) 16.01.18 16:34

Ked vyjde najavo ze to praktizuje Zeman zrazu to bude ceske narodne dedicstvo Smajlík 43

Koza 3.00 (4) 16.01.18 13:57

nemám slov Smajlík 5

lokohoko 3.00 (21) 18.01.18 20:36

Být tebou zněním si přezdívku, jinak ti Duran bude vypisovat romantické básničky, jak mu hučí v klacku.. Smajlík 49

snake 3.00 (2) 16.01.18 11:31

No to mě poser...anonymita roho jedince je mu k nničemu, smrad ho vždy prozradí.

Možno je to tunajší bájny ufomilovník.

Když není po ruce baran tak si ho slovák vyhoní aspoň nad raňajkami Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

duran 3.63 (73) 16.01.18 18:53

jebe ti to na hlavu ?

sukh 4.36 (22) 16.01.18 06:45

On ma velky hruby kokot a velke gule Smajlík 11

Uchylnost lidí fakt nezná hranic Smajlík 39

ladybird1 3.60 (5) 16.01.18 01:31

Jak vzrušující Smajlík 31jdu se vysrat a udělat si pleťovou masku z vlastního zdroje Smajlík 31 Smajlík 39

Tod666 4.00 (9) 16.01.18 01:07

Vsadim se o cokoliv že je to z německa Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Joan73 4.00 (8) 16.01.18 01:18

jo, a hraje to slovák za 30 euro ! Smajlík 19

Tod666 4.00 (9) 16.01.18 01:28

jsem to trochu tušil Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

lamka161 5.00 (2) 16.01.18 00:20

A to se může? Smajlík 37

duran 3.63 (73) 16.01.18 00:09

lokohoko v plnej parade a lamaz riti to kameruje,ceski buzeranti ,chodte do pice vy curaci

Djpenis 3.67 (12) 16.01.18 07:10

Koukám podle času že děláš ve fabrice navíc se nezmuses s tou tvoji prázdnou palici a si pěkný prase,rochnat se v hovnech fuj ty slovenský fekalisto

lokohoko 3.00 (21) 16.01.18 10:15

Smajlík 5 toho do fabriky nevezmou, tam musí umět napočítat aspoň do 5, ale duran ten umí sotva do 2.. Taky jeho schopnost vyjadřování se zasekla na úrovni skřeků z pavilónu opic.. A není divu, protože Slováci vznikli tak, že pár Maďarů naprcalo opice a koplo přes Dunaj.. Smajlík 48

Spičihněv 3.79 (138) 16.01.18 00:08

Aspoň se to nerozmnoží Smajlík 39 Smajlík 39 Smajlík 39 Smajlík 39



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 16.586 ms