| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Tak s tímhle už raději umřít, nebo ne ? Co říkáte ?
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Mladé dievča je mrtve! (20232x)
Praskla mu hlava (18391x)
Agresorská pochoutka (33523x)
Treba všetko pozbierať! (17528x)
Požitkářka (30004x)
Hot Dog (32695x)
Amputovaná noha (22185x)
Útok mačetou (24851x)
Žena zomiera (24660x)
Přírodní make up (23760x)
Výživný ejakulát (48159x)
Píchanec od rejnoka (32659x)
Obří cysta jater (20617x)
Mexikánská porcovačka (27169x)
Asi raději zubaře! (22185x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

V té velké díře chybí mozek, takže naživu asi nebude

Ved to je clicker takže predsa existujú nie je to
len výmysel hry. 

V té velké díře chybí mozek, takže naživu asi nebude

Admin to zase přehnal s toluenem, nebo přešel k
laku na parkety.

Pičikokote, ty denodenně smrkáš do sebe odér ze
Speedyho přisraných trenclí a proto je z tebe
takovej negramotnej kokot.


Tökfej Picifasz ved sa podobá na teba faszom.


Bude v pohode, iba je otvorený novým myšlienkam

Raději, umřít. Než aby přišla infekce atd...
