| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Udělal si zlepšovák na ten bílej sajrajt co je ted venku.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Jak překvapit rodiče (18504x)
Jak oslavit silvestr? (26635x)
YMCA (15410x)
Odpalování skály (16457x)
Našla pod stromečkem svůj vysněný iPhone (26051x)
Medvěd a kočka (14801x)
Únikové východy v Číně (18572x)
Pavouček na rameni (17739x)
Nehoda v ruské ocelárně (16391x)
Burj Khalifa 2014 - ohňostroj za 133 milionů korun (16659x)
Zvedačka od býka (17775x)
Lízačka na schodech před negro clubem (32404x)
Hasič si vždy poradí (17055x)
O slovenských cikánech žijících v osadách (28642x)
Ronnie Coleman - 1043kg leg press (26003x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Moje bradavky jsou tak tvrdé, že vědí, že se
uvidíme večer.

Pražák na slovensku no..musí je naučit co to je
uklízet sníh 

zas nejaký jebko komentuje každé video v nádeji že
dostane tričko

přece mame silničáře ne ?! :D k čemu dělat pičoviny
Já myslel, že ten sajrajt je sníh. Ale Dr.Šídlo máš pravdu, býlí roste všude, nikdy se ho úplně nezbavíš...
Však je mu to stejně k hovnu, jděte do prdele s
takovými videi. 
Improvizácia je múdrosť človeka.Samozrejme nemám
na mysli negrov a inú svoloč. 
a tyvolákov z tyvolska...aby sturmabanfurerovi
nebolo ľúto, že si ho nikto nevšíma... 

Technické služby nakoupily nové vybavení
Teď
ještě nějakého opáleného do kufru, aby rozhazoval
sůl
