Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Detail člena

Poslední komentáře

Johnjan29
Tvrdne mi škoda že to není dál.
Johnjan29
Chtěla prcat tak ji mají všichni přefiknout
Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.

404ERROR


24 hodnocení = 4.67


  Dotazník správného agresora
 Kouříte?   hašiš
 Onanujete na veřejnosti?   v MHD
 Měli jste někdy problém se zákonem?   ano, tento dotazník vyplňuji z kriminálu
 Kolik vypijete denně piv?   nevim, každej den se tak zpráskám, že si to nepamatuji
 Na kolik % se cítíte být agresorem?   100
 Vlastníte nějaké zvíře?   ne, nevlastním, zvířata jím
 Jste právě teď pod vlivem drog?   Ano
 Co děláte ráno, když vstanete?   Chvilku koukam do zdi a pak si zase lehnu
 Máte řidičský průkaz?   Odebrali mi ho
 Proč chodíte na Agresory?   Kouknout, co je no vého ve světě
 Chodíte na ostro?   Ano, téměř pořád
 Jak prožíváte opici po náročném alkoholovém dýchánku?   Vykonám velkou potřebu (ožralé hovno) a je mi hej
 Preferujete sex ve?   Rád si dám swingers a zajedu na natáčení pornoakce
 Máte radši maminku, nebo tatínka?   Mám rád pouze sám sebe.

Komentáře k uživateli 404ERROR
Celkem je zde 16 komentářů

Pro komentování členů musíte být zaregistrován a přihlášen.

má error v hlavě debílek Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43

Babiš 4.08 (13) 20.01.18 14:25

tento "muž" jezdí dělat společníka do Švýcarska, minule dostal 1000 franků za nálož od pěti starých pánů...doufám, že to aspoň zdaníš ty zmrde !

krumpel 4.42 (52) 24.01.20 22:10

tak toto strasny kkt.chybi mi

verunaxxx 2.83 (24) 29.08.18 00:51

Mozek tohohle čuráka not found

müszi 3.55 (201) 05.08.18 01:52

Pedale jebany Smajlík 43

patfin 3.50 (4) 26.04.18 19:51

Je to čistý kokotko, buzna pojebana Smajlík 59 Smajlík 59 Smajlík 59

404ERROR 4.67 (24) 01.05.18 00:18

slovak, k tomu neni co dodat Smajlík 31

Adolf 20 3.46 (13) 07.02.18 18:11

Ty si co za kokota

Hodiny 4.36 (39) 22.01.18 20:11

Je taký pošahanec opotený Smajlík 43 Smajlík 42

Babiš 4.08 (13) 20.01.18 14:25

tento "muž" jezdí dělat společníka do Švýcarska, minule dostal 1000 franků za nálož od pěti starých pánů...doufám, že to aspoň zdaníš ty zmrde !

ovecour42 3.59 (34) 08.01.18 09:50

Kdo je tady z Prahýýýý? ERRORPIČA! Smajlík 60

Je to debílek Smajlík 5 Smajlík 43

má error v hlavě debílek Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43

404ERROR 4.67 (24) 06.01.18 16:49

nesouhlasím Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

na to ti see pes Smajlík 42

müszi 3.55 (201) 04.01.17 17:08

Pepícky odpad Smajlík 43 Smajlík 43 Smajlík 43

404ERROR 4.67 (24) 06.01.18 22:52

tos posral, zmrde Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

müszi 3.55 (201) 31.01.18 21:13

Le se szarom Smajlík 19



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 22.858 ms