Volná reklama | Volná reklama | Volná reklama
Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Extrém -> Medvěd grizzly zakousl svého cvičitele

Medvěd grizzly zakousl svého cvičitele

1.jpg

Medvěd grizzly zabil svého cvičitele v Jižní Kalifornii v soukromém zařízení, které se zabývá výcvikem a přípravou exotických zvířat pro filmy a televizní pořady. Zakousl se mu do krku, muže se již nepodařilo zachránit. Událost z dubna roku 2008.

Oznámila to agentura AP. Podle Cindy Beaversové, mluvčí šerifa okrsku San Bernardino, kde k neštěstí došlo, pracovali s grizzlym tři zkušení cvičitelé, když se medvěd jednomu z nich zakousl do krku.

Beaversová upřesnila, že napadeným byl 39letý Stephen Miller, bratranec majitele společnosti Predators in Action, cvičitele a kaskadéra Randyho Millera.

Zbylí cvičitelé použili pepřový sprej, aby medvěda zkrotili. Nikdo jiný při incidentu zraněn nebyl, ale Stephena Millera už nedokázala zachránit ani přivolaná zdravotní pomoc.

Medvěd, který Millera napadl, je pětiletý samec jménem Rocky. Podle údajů na internetových stránkách společnosti je 230 centimetrů vysoký a váží více než 300 kilogramů. Zahrál si v americké komedii Semi-Pro, kde s ním postava zpodobněná hercem Willem Ferrellem zápasí, aby vydělala peníze pro svůj basketballový tým. Ferrela ovšem v této scéně jako dublér zastoupil majitel společnosti Predators in Action Randy Miller.

Tato společnost sídlící v horách San Bernardino východně od Los Angeles má dva medvědy grizzly. Kromě nich cvičí také lvy, tygry, leopardy, pumy a vlky. Randy Miller získal Cenu filmových kaskadérů za boj s tygry v oscarovém hitu Gladiátor v roce 2000. Kaskadérské kousky se svými zvířaty předvedl mimo jiné ve filmech Ostrov doktora Moreaua či Poslední samuraj.

Omlouváme se, ale videa nahraná před datem 1.1.2013 byla archivována. Smazané video 1 reklama

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 65 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2021 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 24.400 ms