| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
A další vražda muže zákona....
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Koleno (14900x)
Chtěl nastoupit předem (16679x)
Masáž dřevem (22464x)
Hromadná poprava (21838x)
Sebevražda na FB (22338x)
Neser se krávě do cesty (15635x)
Super kolegyně (23674x)
Umírá na ulici (17455x)
Podlaha pryč (15147x)
Mezi řečí (22293x)
Poprava u stromu (25520x)
Mučení v base (29390x)
Ukamenovaný (15005x)
Skokan z věže (18938x)
Silnice není chodník (12989x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Nebo jen premýšlel jako liberál a myslel si že mu
chce dát bonbón, výš ty kundo zbytečná!?


Naozaj ťa baví kurviť tú češtinu? Píše sa "víš" a
"přemýšlel", ty idiot!!! 

Smeješ sa na tvojej demencii. Nie je ti to trápne?
