| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Džuba, Somálsko: Útok na vojenskou základnu povstalců v oblasti "Janai Abdi" Islámské státu.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Další bombardování (24795x)
Noční nálet (24883x)
ISIS: školení dětí k zabíjení (25940x)
Palestínec *2* (18560x)
ISIS snipeři (28429x)
ISIS snipeři *2* (18459x)
Ruská speciální jednotka v akci (25645x)
Střela našla svůj cíl *2* (29407x)
Kazetky (22088x)
Bombardování zblízka (19413x)
Ruská bouře (35662x)
Běžný den ukrajinských tankistů (29457x)
Video pro milovníky zbraní (23051x)
Atomová bomba z blízka (26095x)
Nejsou vidět, ale budí hrůzu, ISIS snipeři v akci (26833x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Prvej ze začátku akože efekty skoro temer 4K a
potom deväť pixelová kalkulačka
Chojce
ropiče s takú grafikú a jebac vám na vaše
kompresie...Na mojom porisku káľačky mám krajší
obraz 
Allahu Akbar
Islamský štát je nazad v plnej
sile a hneď zbavil svet mnoho negrov
len tak ďalej
Rusi a negri -
nepriatelia tohto sveta ktorych treba vyhladiť

Asi žoldáci, Somálci jsou nejošklivější Afričané, vysoké čelo, které končí až zezadu u krku a předkus, ale takovej, že když prší, tak má horní zuby pořád mokrý.
to je teda řeč: chrrrprtmrd hahelo grprdlrldl...

Hele tak bil to utok na povstalce nebo povstalci zautocili na vojenskou zakladnu somalske armadi a obsadili ji??
Allahu Akbar
Islamský štát je nazad v plnej
sile a hneď zbavil svet mnoho negrov
len tak ďalej
Rusi a negri -
nepriatelia tohto sveta ktorych treba vyhladiť

Tvoji matku jsem vojebal do řiťi když jsi byl v
jejím pupku ty kokote nedonošenej

Ty si pojebal matku nejakeho barana ty potrat
špinavý 
Prvej ze začátku akože efekty skoro temer 4K a
potom deväť pixelová kalkulačka
Chojce
ropiče s takú grafikú a jebac vám na vaše
kompresie...Na mojom porisku káľačky mám krajší
obraz 