Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Detail člena

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Prap.Kaprálek


38 hodnocení = 3.32


i2-826fcba-192083-zpolnavic-2048x0-shrink.jpg   67cf51c-192082-zpol04-658x900-fit.jpg  

Komentáře k uživateli Prap.Kaprálek
Celkem je zde 25 komentářů

Pro komentování členů musíte být zaregistrován a přihlášen.

Vše v pořádku. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 2

Jsem nejlepší Smajlík 4

Turbozmrd125 4.27 (11) 07.07.22 10:41

Pane praporčíku hlásím se do služby. Smajlík 5 Smajlík 5

Duch1945 3.88 (25) 05.02.20 16:24

Typicky český kokot (cigán) vek okolo 12 rokov čo jebol na gebulu keď bol v tatrách na výlete z rodičmi Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 odvtedy ti preplo a mysliš si že si fízel Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

LOOOOL kokůtečku Smajlík 59 Smajlík 59 Smajlík 59 Smajlík 59

Pepan.cz 3.25 (16) 03.02.20 17:33

A.C.A.B pico vole Smajlík 4

Stefanko 0.00 (0) 03.02.20 07:10

konfident z rodu estebaku dik more

Klasicky Cesky kokot, ktory rad chodi lietat a padat do tatier. Uz k nam nelezte, kto vas ma zoskrabavat zo skal? Smajlík 4 Smajlík 7

Speedy93 3.83 (41) 29.09.19 12:02

za mě máš za 1 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Slimo033 1.00 (2) 08.09.19 23:54

Ak nahodou je clenom PZ zboru tak je to hanba ze takyto "clovek" je medzi nimi. Kvoli takymto su srandicky na pokicajtov. Treba dokoncit skolu a potom budes naj frajer na pieskovisku. Si NICKA Smajlík 59 Smajlík 59 Smajlík 59 Smajlík 59

LOOOL ale prosim tě..tahle nula je leda tak členem zboru mokrejch slipů

LOOOL buzíčku Smajlík 4 Smajlík 59

Äntverti 3.78 (36) 07.06.19 12:15

a už si aj v piči ty kokot !!! Smajlík 31 Si sa tu ohrál dva a pol dňa,kokotko Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31

antislovak 3.35 (17) 06.02.20 23:19

Drž píču, Äntverti Smajlík 4

Slimo033 1.00 (2) 02.06.19 23:49

Retardovany blbecek. Standartny cech. Dufam ze mas aj ponozky v sandaloch ty pripeceny vyplod tvojho hnileho fotra a nakazenej matky. Neboli tvoji pseudorodicia nahodou surodenci? Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

Hodiny 4.36 (39) 15.05.19 06:49

SLOVÁKOFIL čo iné .... . Je človek ktorý ma neustálu potrebu hovoriť a milovať Slovákov. Miluje ich. Preto sa schováva za uražlivé slová o nich Smajlík 43 Smajlík 43

Hodiny 4.36 (39) 14.05.19 21:50

Kde môžem dať tomuto Slovakofilovi znova za jeho českých 5 ?

Praporčík Kaprálek je hrdina všedního dne, už sem ani nechodím koukat na videa, ale jen číst znalecké posudky z pohledu policie, a příběhy z akce kde den co den, nasazuje vlastní krk aby pomáhal a chránil. Víc takových jako jste vy. Smajlík 48 Smajlík 2

Děkuji rád sloužím lidu České republiky a pomáhám bránit české občany před agresory ze Slovenska a cikány

On bude takový ten klouček, co si na černé triko sprejem nacákal nápis "sekuryty" a dělal "vyhazovače" na cikánské diskotéce. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Protože ale váží 50 kilo i s kanadama po dědovi, dostal tam od těch slovenských cikánů strašnou sodu. Smajlík 5 Určitě musel na hajzlech špulit rty a ten teleskop, který si koupil u vietnamce za stovku, kterou mu dala babička na zmrzlinu, mu ti slovenští incesťáci nacpali hluboko do prdele. Smajlík 4 Smajlík 4 Smajlík 4 Tak se jim to ta filcka snaží nandat na agresorech. Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36 Prap. Análek. Smajlík 4

Jsem nejlepší Smajlík 4

LOOOL nejlepší kokotek ze všech kokotů Smajlík 5 máš recht blbe Smajlík 59

404ERROR 4.67 (24) 09.04.19 20:56

s praporcikem prichazi zakon Smajlík 29

Zatím jsem to tady nerozjel :D

Hodiny 4.36 (39) 09.04.19 14:13

Další Slovákofil

Vše v pořádku. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 2

müszi 3.55 (201) 06.04.19 19:37

Egy szaros idióta geciláda Smajlík 43



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 16.451 ms