Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz

Navigace:
Právě se nacházíte: Fight -> Amatérské bitky -> Tři cikáni napadli svého spolužáka

Tři cikáni napadli svého spolužáka

0.png

Na Facebooku sa objevilo video z brutální šikany. Vše se odehrálo na základní škole v Demandiciach na Slovensku. Tři cikáni brutálně zlmátili svého bílého spolužáka.

Video zveřejnila na Facebooku teta šikanovaného chlapce. "Romové napadli mého synovce. K videu jsme se neuměli dostat až doposud. Mám tlak 300," napsala k příspěvku Lenka.

 

Na videu jsou zachyceni tři chlapci cikáni Timoteus, Alex a Kristián, kteří mlátí pěstmi a kopou do mladíka. Ten se neměl jak bránit. Skutek se odehrál na základní škole v Demandice (Slovensko). Cikány nezastavilo ani to, když Tomáš v bolestech padl na zem. Podle informací je nejmladšímu cikánovi pouze 13 let. Na další dva je již podáno trestní oznámení.

POZOR!!! Skutečné dívky se svlékají na svých webkách ZDE

Komentáře k tomuto příspěvku jsou blokovány!© 2009 - 2018 agresori.com | Kontakt, reklama, spolupráce: agresori@email.cz | Sdílení: Facebook Google+
Vygenerovano za 26.438 ms
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to: e-mail: agresori@email.cz