| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Černošky, černoši se bijou všude a vždycky a je jedno kde.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Pouliční zápas (24428x)
Dostal KO (22741x)
Nasraný Kanye (19084x)
Chtěl ji jen obejmout (26633x)
Drsná buchtička (40151x)
Černá bije černou (32971x)
Ožralá Američanka na Oktoberfestu (27958x)
Zákeřné KO (23447x)
Černý frajer v nesnázích (20367x)
Dostal KO *2* (24127x)
Černý bombí černou (23548x)
Sama se knockoutovala (18763x)
Napadení cikána v Českých Budějovicích (41927x)
Čtvrteční fight dostaveníčko (32360x)
Bachař vs. vězeň (38146x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Co maj chudáci sestřičky dělat, když se jim začnou
v rajónu rvát dvě opice? 
Prostě alfasamice, které chce mrdat každej
normální heterák.


Odkdy se veterinární klinice říká nemocnice??

normální černá navšteva za příbuzným v nemocnici.. šáhnul bych si na ty cecky
Prostě alfasamice, které chce mrdat každej
normální heterák.


Co maj chudáci sestřičky dělat, když se jim začnou
v rajónu rvát dvě opice? 