Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz

Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Extrém -> Trest pro drogového dealera

Trest pro drogového dealera

3.jpg

Každý by mohl tvrdit, že si tento Ukrajinec Alexej Frumkin za prodej drog výprask zasloužil, ale důvod, proč byl tento muž zbičován a následně zabit, byl ten, že se jednalo o ruského žoldáka, napojeného na teroristickou organizaci DNR, který zradil svou ukrajinskou vlast. (Donbas - Ukrajina)

Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 88 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2019 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 52.230 ms