| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Ta čubka mu zahla. Ten kretén žárlivej to nezvládl a takhle jí potrestal...
Otevřená konzerva na patologii (24359x)
Na pitevním stole díl 10. (16547x)
Momentka z Bangkoku (17253x)
Obličej malého dítěte (25459x)
Smile! (19683x)
Na dobrou noc (17350x)
Něco je špatně ??? (23945x)
Po dopravní nehodě (15026x)
Retro humus - popravy (28726x)
Šlápota od cesty (29029x)
Stanování v mokřadu (19451x)
1x z Haiti (15345x)
Sranec na ulici (20614x)
Šikana v Africe na fílzlárně (26186x)
Znásilňoval (21816x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

bezte do pici uz s tim jestli nekdo je nebo neni
slovak uz je to trapny prdel to byla ze zacatku


bezte do pici uz s tim jestli nekdo je nebo neni
slovak uz je to trapny prdel to byla ze zacatku

Krásná je silné slovo i když bez té hlavy
to celkem jde chlapec věděl co dělá


Pičovole to kdyby jsme měli dělat všichni, tak tady není 4%ních 4% ale 80% !!!

Taky nemám rád, když mi čubka zahne péro do
nepřirozené polohy, vždyť při tom hrozí zlomení
topořivých tělísek!
