Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Detail člena

Poslední komentáře

DokonalýPánHEIL
Chce to toho hňupa nějak dostat a nahradit dobrým adminem, pak se to tu oživí
bodrý Hanák
Už ani Spičihněv zde nepíše.
bodrý Hanák
Bohužel se stalo to co předpokládal Speedy-zdechlo to tu. Jak to zde kdysi žilo tak dnes je pohled na agresory tristní!
DokonalýPánHEIL
Toto je nejhorší admin který tady kdy byl. Línej zmrd co už ani nic nepřidává a když jo, dá 3 videa a jedno porno co narychlo vybere aby to vypadalo že je to tu aktivní. Kdy naposledy tu byla aspoň vražda ty zmrde? Ale ty to nenecháš někomu jinýmu, necháš to jít do sraček. Zkurvysynský zmrdoadmin. A to když jsi začínal tak jsi ještě chtěl mazat komentáře takže kdybys nebyl línej seš ještě ubožejší chcípák ty kokote. Taky jsi mi blokl moje dva staré účty ty červe. Někdo by to měl hacknout, web ti vzít a natočit nám hezky jak ti jezdí tupou kudlou po krku 20 minut než nakonec skapeš. Alw nejdřív ti řezat so čuráka atd. aby to vieeo mělo aspoň pár hodin, to by se nám líbilo, taková drobná kompenzace
DokonalýPánHEIL
TAK CO JE S NOVÝMA VIDEAMA TY ZKURVENÁ ZMRDOADMINSKÁ PÍČO??? ČEKÁME UŽ TÝDEN, KOUKEJ TO PRODAT NĚKOMU SCHOPNÝMU
večernátoaleta
Z archívu cs kinematografie?
pavliklosov
Admin je kokot.bez dávat příspěvky na seznam.cz Takovej ospalej kokot to je
Motherfuxkerrr
A vydezinfikovat hovnama
Motherfuxkerrr
Kam šel kokot? Na převýchovu už je pozdě.
Bacigalla
Hluchý si. Čistý pražák rečou aj logikou

peki


0 hodnocení = 0.00


1 - Panelák v Londýně - Masivní požár
takhle https://www.youtube.com/watch?v=1o34slPoa-8
2017-06-15 09:52:00
2 - Insane mód u automobilu Tesla
na zvuk spalovacího motoru sere pes. Když auta začala nahrazovat koňské povozy, tak se taky objevilo hodně kokotů, co lamentovali, že jízda bez klapotu kopyt a koňského zápachu není to pravé... tohle je budoucnost, jen vyřešit silnější baterky nebo urychlit nabíjení a je to..
2015-07-28 13:06:28
3 - Moje nová plazma TV
2honzatrx: chtěl bych vidět tvůj dům jak přežije dvousetkilometrový vítr, při kterém do něj našije letící auto.. už tě vidím jak to budeš každý rok dozdívat. tyhle "papírový" baráky sice tornádo rozfouká, ale zas je to stojí na opravách pár šprdliků.
2013-11-14 16:34:57
4 - Pronásledování podezřelého
to musel být dobrej šok...přeskočíš zábradlí a místo příkopu padáš do temna tak 2-3 vteřiny a jestli tam byl i svah a tak se kluci ještě pomazlili :))
2013-11-14 09:38:51
5 - Pravá nefalšovaná zlatokopka
2Juicey: no a? tohle neni ani GT verze, v podstate normalni osobak, ktery takrka nikdo nerozezna od jinych aut... pokud bys pouzil, to co mas mezi usima, tak by ti doslo, ze muj prispevek nebyl o haneni tohoto auta... precti si ho jeste jednou a mozna ti dojde jak to vlastne cele funguje, a ze skutecne nejde o to, zda to auto vyhralo kdovijakou soutez pred triceti lety, ale o to, ze vypada draze a tim padem je majitel asi i bohaty atd. atd.
2013-11-13 17:22:33
6 - Pravá nefalšovaná zlatokopka
je to kokot, nechtelo se ji ani s jednim, ale tenhle ji prekecal, mozna zproto, ze slo o kabriolet a ne stara poplenice, do ktere ani neslo videt.... na druhou stranu hanit zenskou jen pro to, ze jde radsi s borcem s penezm nez s chudakem je blbost. Zenske se podvedomne rozhodujou uplne stejne jako chlapi. Vetsina chlapu si vybira zenske podle znaku, ktere napovidaji, ze bude mit zdrave potomky (zadek, prsa, symetricky oblicej, apod.). Zenske podvedomne hledaji zase takove chlapy, kteri vypadaji, nejen ze budou mit zdrave potomky (svaly, symetricky oblicej, inteligence) ale taky ze se budou umet o potomstvo postarat a do toho v dnesni dobe patri i penize... takze kdyz se zenska podiva po borcovi, ktery prijede v luxusnim bouraku, je to stejne, jako kdyz se chlap otoci po prsate rostence.....
2013-11-13 13:34:24
7 - Zkušená černovláska před webkou
vzdyt si ho tam ani nestrcila navic to tam i pisou vy lamy
2013-08-09 10:42:24
8 - Dokonalá kuřba
to xxxsrac: takovou babu jsem si zaridil..naposledy jsem u toho jeste pil pivo. Asi to nebylo ouplne romanticke, ale ja byl nadmiru spokojen
2012-01-13 10:01:15
9 - Krádež LCDčka
lol
2012-01-13 09:57:31

Komentáře k uživateli peki
Celkem je zde 0 komentářů

Pro komentování členů musíte být zaregistrován a přihlášen.



© 2009 - 2025 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 7.432 ms