Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz

Navigace:
Právě se nacházíte: Fight -> Box -> Podlý boxer Mayweather

Podlý boxer Mayweather

4.jpg

Jeden z největších boxerských soubojů roku 2011 skončil kontroverzním vítězstvím Floyda Mayweathera Jr. Americký boxer v Las Vegas ve čtvrtém kole poslal k zemi Victora Ortize, úřadujícího šampiona WBC ve welterové váze.

Fanoušci si tuto výhru ale navždy budou pamatovat jako hodně nesportovní. Ve čtvrtém kole natlačil Ortiz svého soupeře na provazy a došlo na na srážku hlav. Ringový rozhodčí oba rohovníky rozdělil a Ortize penalizoval za přestupek jedním bodem. Ortiz se ale chtěl ještě omluvit Mayweatherovi a tak k němu po znovuzahájení zápasu přišel a oba se sportovně objali a dotkli rukavicemi.


Zlomek vteřiny potom už ale Mayweather vystartoval a hodně nesportovně poslal levým hákem nepřipraveného Ortize k zemi. Zápas byl po knockoutu ukončen a v hale se ozývalo bučení. Podle pravidel boxu bylo vše legální, ale podle nepsané etikety, která platí v ringu, byl Mayweatherův úder podlý a nesportovní. "Dotkli jsme se rukavicemi a poté už se bojovalo. Sejmul jsem ho levačkou a dorazil pravačkou a byl konec,“ bránil se nařčení z nesportovního chování Mayweather. "Vše bylo legální, zápas po mém přerušení pokračoval," dodal ringový rozhodčí.


Ortiz ale nemohl souhlasit. "V zápase jsem si vedl dobře až do té osudné chvíle. Rozhodčí si mě vzal stranou, pak jsem se šel Floydovi omluvit a najednou bum a byl konec,“ vyprávěl smutný příběh. "Přišel jsem pobavit fanoušky, ale nevím, jestli se to podařilo. Chtěl bych odvetu,“ dodal Ortiz.

Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 41 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2018 agresori.com | Kontakt, reklama, spolupráce: agresori@email.cz | Sdílení: Facebook Google+
Vygenerovano za 22.413 ms
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to: e-mail: agresori@email.cz