Sex seznamka | Mojekláda.eu | super-penis.cz

Navigace:
Právě se nacházíte: Fight -> Box -> Diego Corrales vs. José Luis Castillo 10.kolo

Diego Corrales vs. José Luis Castillo 10.kolo

1.jpg

 

Tenhle zápas je důkaz, že box v lehké váze bývá mnohdy epičtější než cokoliv v těžké váze. A taky jde o důkaz, že boxerské filmy o tom, jak někdo celou dobu prohrává, ale v poslední vteřině se vzmůže a soupeře porazí, nelžou.

Diego žil stejně, jako bojoval. Po startu své kariéry si vybojoval zázračný záznam 33-0, ale v lednu 2001 ho zastavil Floyd Mayweather a krátce na to byl obviněn ze zneužití své těhotné manželky Marie. Dostal 14 měsíců za mřížemi. Corrales se po návratu probojoval zpátky na vrchol v lehké váze. Vyměnil si pár nezapomenutelných soubojů s kubánskou legendou Joelem Sasamayorem a celkově prostě zářil. Knockout v desátém kole byl jeho poslední. V roce 2007 zemřel při motocyklové nehodě.

Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 50 komentářů

Tento příspěvek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.© 2009 - 2018 agresori.com | Kontakt, reklama, spolupráce: agresori@email.cz | Sdílení: Facebook Google+
Vygenerovano za 19.719 ms
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to: e-mail: agresori@email.cz