| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
01:40Fenečka dostala na veřejnosti linčovačku.
00:27Dáváš si svoje číslo na zahradě a najednou ti borec dá KO bicyklem.
00:444 hrdinové přepadli 2 náhodné civilisty. Klasická férovka.
00:40Poslouchej to cinknutí, když narazí kov na lebeční kost.
00:46K vypnutí si asi vybral špatnou fenečku, protože to co následovalo...to ho bolí ještě dneska.
01:29Nula v modrém tričku dělá ramena. Pošlapal a poliskal co mohl...v koncovce vyzkoušel svoji vlatní medicínu.
02:11Dvě vyžrané černošky si nandavají na rypák. Kdo by tohle nechtěl vidět. A je to i s malým překvapením.
00:57Údery pěstí, kopnutí do drržky. Dva zmrdi napadli ve stanici metra Muzeum muže, který je před tím upozorňoval na nevhodné jednání. Policie kromě útočníků hledá i svědky incidentu. Frajer v červeném triku : Nominace na Poseru roku 2017?
03:01Negroid poslal dělo policajtce. Místo špinění se s touhle nulou vytáhla paralyzér a ukázala mu, kdo má navrch.
00:45Za takovou scénu, vylepšenou o šlapáky na hlavu a mrdy facek, by se nemusel stydět ani žádnej heteropáreček.
00:25Bůh ví, proč se hašteřili - asi mu borec (ten co leží na hovna na zemi) záviděl jeho polobotky?!
01:02Asi nějakej MotoGang VS SkútrGang?!
HD
00:4916letý hošan dostal brutálně vypráskáno poté, co se nepohodl se strším frajírkem, který mu extrémně naložil do palice. Napadený teď leží na jipce v nemocnici Morozov v Moskvě. Policie kvalifikovala tento trestný čin jako pokus o vraždu.
00:59Frajer si nechal vyfajčit pincíře! Po vystříkání zjistil, že jeho "kapesník" nebyla buchta, ale borec! :D
01:14Celkem slušnej "holčičí dýchanek"!
HD
01:24Našlehlej borec přišel dělat bordel. Nečekal, že restauraci vlastní parta černochů, kteří si nenechají nic líbit a dostane kurevksy namlácíno!
00:48Kdyby to byl Rytmus, tak to dopadne jinak...vyseká tam všechny i s pořadetelem.
00:41Agresor přišel. Napadéná se ho zeptala, jesli mu může nějak pomoci...jako odpověď dostala kopačku na hlavu a šmitec.
HD
00:30Kameraman dobrá práce - extra detailní záběry. Zbytek party zlynčovat. Narvat do kamenolomu a čurákama rozbijet kamení.
HD
02:55Zamilovala se do přítelovo nejlepšího kámoše. Nějakou dobu spolu potají vyšoustávali, než všechno prasklo. Toto video z osudného dne, kdy se jejich nevěra provalila. Co z toho plyne? Nepíchej kámošovi jeho starou a nelez v botech do postele!
01:06Nevíme odkud video pochází, jakého je data, a o co se tam přesně jednalo. Každopádně za takovou nakládačku by se nemusel stydět ani chlap! Z té holky něco bude. Pokud máš k tomuto videu nějaké info, piš do komentářů. #ČeskáOmladina
00:59Kdyby zbytek přihlížejích striptérek dělalo svoji práci, tak je to parádní show...!
01:19Konečně něco pořádného. Nikdo není negroidní. Nikdo to nehrotí. Nikdo nikomu nekope do hlavy. Všichni se mají defuckto rádi. Prostě přátelská šarvátka...
00:25Klasická nula, která tě vypne, když to nečekáš.
00:22"Sebevražda" ve vězení. Borec se SÁM rozběhl. Přeskočil zábradlí a poslal to šipkou na zem!
01:21Ženská celou bitku začala, ale domyslela staré moudro: "Když to nejde pěstmi. Vem si na pomoc židli."
00:23Hodně máchání rukama, ale ta poslední luxusně sedla...a protivníka vypnula.
00:45Tomuhle se říká zachovat klidnou hlavu a být srovnanej s porážkou.
01:14Klasická černá férovka.
HD
02:26HD
« Začátek < Předchozí 16 17 18 19 20 21 22 23 24 Další > Konec »