| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Bonham píše: zaparkoval jsem novou Seat Ibiza na střechu......měla 1080 km na tachometru!!!!...srnka, volant na stranu smyk asi v 50 a díky svahu jsem vyzkoušel, že těžiště toho vozidla nebylo zas až tak nízko!! :-))
Smysl pro detail (32207x)
Rozvod elektriky v autě (30830x)
Lada XRAY (21614x)
Jak jsem si vyrobil své vlastní Lambo (29083x)
Tuning palubovky u Lady 21099 (22190x)
Garáž pro mé Ferrari (20905x)
Jak se ladí auta v Bělorusku (24824x)
Shořelé Efko před hotelem v Moskvě (19291x)
Dakar 2013 (14938x)
Vkusný ruský tuning (24478x)
Upgrade Moskviče (20668x)
Croco motorka (18139x)
Převoz luxusních automobilů se nezdařil (24061x)
Extrémní dopravní nehoda v Rusku (32886x)
Připraven na zítřejší demonstraci v Čes. Budějovicích (22088x)