| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Vysokoškoláci s hollywoodskym usměvem :D (9191x)
Elektrikáři s prumyslovkou :D (10899x)
Osobní zbraň ti někdy zachrání život! (9254x)
Samoopalování (14564x)
Ocejchovaný blbeček (9664x)
Co čekal blbeček? (9653x)
Tak ti třeba! (10712x)
Zkurvenej špinavej potkan (13757x)
Poslední párty (16202x)
Tři,dva,jedna.... (9101x)
Přebrala... (14490x)
Mleté maso (7515x)
Drzá husa (17300x)
Neměl krást drogy (10172x)
Okamžitá karma (10591x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Výběh? Nechápu. Všecko tam zbičovat a upevnit zámky na brankách, ať se tohle nedostane do bílýho světa