| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Jak jezdí taxikář magor (14913x)
Ruská ruleta (23800x)
Připoutaný spolujezdec, nepřipoutaný řidič (17224x)
Jak se na Slovensku převážejí vězni (21101x)
Nachlastaná nevěsta v limuzíně (15602x)
Nepřiznávač na Airsoftu (25672x)
Ruská jízda (13572x)
Ukázka Džiu-džitsu (19588x)
Na lovu veverek (18027x)
(Ne)povedený dopad při skoku ze střechy (14504x)
Synthol guma (26651x)
Chování arabských dětí v Amsterdamu (29432x)
Moderátorka Music games TV ÓČKO (34024x)
Dobře mířená rána (17935x)
Bezkontaktní bojové umění (20592x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
A nebo řidič srazil agresivního motorkáře? Silnější pes mrdá.

Holt už měl dost když ho tam vypičovával tak deset
minut, tak se na to vysral a technickou řečí mu
řekl: "Jebať" 
A nebo řidič srazil agresivního motorkáře? Silnější pes mrdá.
A proto se já jako cyklista snažím držet co nejdále od silnice! Agresivní motoristi jsou fakt něco!