| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Velký rváč (18900x)
Případ pro pojišťovnu (15233x)
Kam couváš, blbečku? (17170x)
Dzzzz (18025x)
Na okraji (21704x)
Hořící auto s posádkou (18112x)
Má deprese? (17989x)
Střel mě (23242x)
Dvě zlatokopky z Monaka (27931x)
Neopatrné zacházení s bouchačkou živě na Facebooku (27544x)
Čistě napíchnutý (17068x)
Nasraný pes a dítě (14425x)
Utíkej, palestínský chlapče (21883x)
Cyklo závod (17903x)
Zlomený vaz (16430x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
To je tak když k něčemu pustíš Slováka.


Jak retardovanej musíš bejt? Občan: Ano 

Nic co by láhev vodky nespravila... hlavní je, že se nebál a neuhnul. V podstatě hrdina...
To je tak když k něčemu pustíš Slováka.


Nézd meg jobban ez a te nagyapád volt faszom.

Hlavne pilit meter od zeme ako cigani...
otázka, či sa z toho ten idiot aj poučil... :D