| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Techno je všechno (18238x)
Slečna si to dává (20882x)
Psycho holka! (21031x)
Pirát ze Žiliny na D1 (19746x)
Slečna si to dává *2* (24192x)
Sebevědomý pirát silnic (30181x)
Skejťáci sobě! (16837x)
Časákem po hlavě (18533x)
Kouzelník na motorce (16171x)
Močící babka před hlavním nádražím v Oloumouci (20347x)
Sražená motorkou (17618x)
Sranda na vojně (19363x)
Pan elektrikář (19539x)
Tatra cabrio (18065x)
Když se nedaří (18139x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
To je tak když slovák narazí na čecha.Mrdat barany
a krást nebudete čotobolaci.

Takúto sračku sem dat kdyby ho alespon porádne
rozsekal mačetov srači ste všetci

To je tak když slovák narazí na čecha.Mrdat barany
a krást nebudete čotobolaci.
