| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Buenos Aires, Argentina: 37letý městský policista Luis Alberto Ortega se stal obětí trestného činu, když se mu dva ozbrojení pachatelé pokusili ukrást motocykl. Policista se snažil bránit a vytáhl zbraň, načež došlo k přestřelce, při níž byl policista postřelen a skončil v nemocnici.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Páníček roku - pes za automobilem (22822x)
Přehnala to s vakuovou pumpou (34546x)
Sebevražda skokem pod vlak (26023x)
Uhořel ve svém žigulu (18686x)
Tygr si podal návštěvníka (27751x)
Dvojitá sebevražda (18805x)
Prezentace stravování armády (21595x)
Tříletý Otesánek z Brazílie (18011x)
Týrání blond dívky z Argentiny (38975x)
Zašukala s reklamou na hlad (29686x)
Jak si krátí volnou chvíli venezuelští vojáci (20815x)
Negroidní férovka (22007x)
Děda na pokraji smrti (22075x)
Nechat se nakopat do koulí (32287x)
Arabská polní nemocnice (15572x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
v Brazilii to žije.To není jak na slovensku tam po
sobě hazí jenom exkrementy a pijou moč z
plastových lahvi.

keby nebol kokot a počkal 5 sekúnd,mohol mať
vyhraté....
.Takto síce zomrel ako hrdina,ale
.....ps-keby mi chceli ukradnúť Simsona v
1992-hom,tak by som ich nechal.....dnes dokážem
ísť rýchlejšie na bicykli....../55kmh/
keby nebol kokot a počkal 5 sekúnd,mohol mať
vyhraté....
.Takto síce zomrel ako hrdina,ale
.....ps-keby mi chceli ukradnúť Simsona v
1992-hom,tak by som ich nechal.....dnes dokážem
ísť rýchlejšie na bicykli....../55kmh/
inde psali,že kaput......ale bodajby prežil ! 
v Brazilii to žije.To není jak na slovensku tam po
sobě hazí jenom exkrementy a pijou moč z
plastových lahvi.

dik more su zalohovane....ja močím do sáčku. 
Sice je to o trochu dál ale taky tam mají veselo


Špína ako ty by si bol na slovensku dávno po smrti
v řeznictvý na súčiastky ale kedže aj tie sú egy
nagy szar kibaszták volna a patkányoknak faszom.


z plastových lahví se tam čuchá toluen