| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Massachusetts, USA: Skupinová rvařka několika návštěvníků restaurace.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Bitka před dodávkou.(U.S.A.) (4369x)
Všichni na jednoho.(U.S.A. : Iillinois) (4428x)
Čtyři proti jednomu.(U.S.A.) (5965x)
Bitka v buse.(Brazílie) (6376x)
Tři na jednoho.(Kanada : Vancouver) (5591x)
Mladý proti staršímu. (8302x)
Fotbalový fanda dostane. (7430x)
Fandové si daj na budku.(U.S.A. : Dallas) (4545x)
Mela v podniku.(U.S.A. : New York) (4124x)
Řidiči se servou.(Mexiko) (4228x)
Mela čubek. (6637x)
Mladí černoši si daj na budku.(U.S.A.) (4885x)
Babochlap Vs. Chlap.(Itálie) (6242x)
Černoši do sebe skočí.(U.S.A.) (4243x)
Bitkař se nasere.(Velká Británie) (9227x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Když jsem byl mladej a v pubertě, chtěl jsem do
Ameriky, protože všude v TV a celkově ve světě se
říkalo že je to země možností. Je to obyčejná
kundovina, USA a její obyvatelé stojí za píču.
Špína a spodina stejně jako v zemích třetího
světa. Už by měla být 3. světová ať tahle havěť
vychcípá. Rusko by mohlo smáznout Ukrajinu a
pustit se do těhle opiček konečně, aspoň pár
atomovek tam poslat


Baszd meg makad faszom és húz a büdos picsába.


To bylo v hospode u plzenskýho piva né. 
Sledovat agresivní močky, jak se melou je vcelku
prdel
.
ta ja keď som bol mladý,chodíl som do krčmy za
vidinou zábavy,bitky a kuriev.... 
Tak to jsi byl zamlada čuráček. Je to zbabělost,
vyhledávat si oběť v hospodě
uznávám se jít
rvát do ringu nebo do klece, popřípadě Hooligans,
rvát se když víš že do toho chcete jít z obou
stran, jinak jsou tobě podobní chudáci 
90-te roky...alkohol,steroidy a film
KOMANDO.CONAN..... 
Jo tak. No v 90-tých jsem se teprve narodil :D
taky jsem dělal bordel a občas nejsem v určitých
hospodách vítán :D ale spíš je to proto že mám
podle tupých servírek dementní názory a jsem
hlučný 
Když jsem byl mladej a v pubertě, chtěl jsem do
Ameriky, protože všude v TV a celkově ve světě se
říkalo že je to země možností. Je to obyčejná
kundovina, USA a její obyvatelé stojí za píču.
Špína a spodina stejně jako v zemích třetího
světa. Už by měla být 3. světová ať tahle havěť
vychcípá. Rusko by mohlo smáznout Ukrajinu a
pustit se do těhle opiček konečně, aspoň pár
atomovek tam poslat
