| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
USA: Rapper spadl z megarampy na tříkolce během Nitro Circus show. Zranění jezdce byla ošetřena několika stehy a nyní je v pořádku.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
R.I.P. Pavol Demitra (17222x)
Manská Grand prix (14359x)
Pravidla rugby (21595x)
Gól hlavou z 50ti metrů (17878x)
Od: Tary
Poprava na hřišti (22167x)
Parádní hlavička (17417x)
We love the pain - Máme rádi bolest (24134x)
Zvíře Pepe (28544x)
Simulant Ekanga (22748x)
Tragédie ve skikrosu, Kanaďan Zoricic zemřel po těžkém pádu (18754x)
HK Poprad Haka tanec (HD) (16564x)
Sjezd na kole (19019x)
MS 2012 | ČESKO : SLOVENSKO - TEASER (19683x)
Důchodkyně bezdomovkyně (30238x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
kokot ušiel s plantáže a nevie sa zmestiť do kože.

To muselo dát pěknou práci to tak dobře natrénovat
.

Taky bez tlumičů,blázen.
Jo a radši bych to
sjel po té dráze. Když už. 
Taky bych si zakryl ústa a začal se tlemit 
kokot ušiel s plantáže a nevie sa zmestiť do kože.

pod mi princovi naasraaat do hubí jsem degen co se hra na cdróma