| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Indie: Muž unavený životem se oběsil na ventilátoru a vše živě přenášel přes sociální sítě.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Neprůstršelné čelní sklo (19991x)
Kouzelnický trik (15239x)
Pouze v Indii (12145x)
Život žáby (14346x)
Nehas vodou ani pěnovými přístroji (13813x)
Párty pro jednoho (22689x)
1000 párů koziček! (25151x)
Ubalíš mi cigárko? (18337x)
Připraven k boji (21951x)
Soutěž v přečerpávání vody nosem (14472x)
Práce v Europarlamentu (17393x)
Ghostrider 2011(HD) (15885x)
Kompilace, obézní se hýbou (13219x)
A pořád hokejisté (36412x)
Motorkový simulator (13595x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Zajímalo by mě, co používá za Hmožděnky, že tak kurevsky dobře drží...

Slabá sračka keď zdrhol takto zbabelo.. takto to
môže každý vyriešiť
a ešte horšie je keď
natáčaš video kalkulačkou a to video natáčaš
ďalšou kalkulačkou. Tomu sa povie dvojitá
kompresia. 
Keby ten kokot vedel,že je to celé snímané proti
svetlu,tak ho jebne
Kokot je vidieť iba tma
a smrť 
Moc a zbytočne vypráva
. Keď sa chce
odjebať,tak sa to má spraviť aj s celkovou
procedúrou prípravy a odjebania sa tak cca do
minúty !!! Potom ked to trvá dlhšie, je to pre
diváka už veľmi nezaujímavé 
Zajímalo by mě, co používá za Hmožděnky, že tak kurevsky dobře drží...

Len ojebává nohy mu nevidno a čaká na lajky zmrd
jeden.

To se ale moc nevyznamenal-moc řečí a málo tance.
chystá sa k tomu jak lačný k sraniu a ja už mám 50 ku n krku.....idem spať.