| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
8. únor 2023, Ghaziabád, Uttarpradéš, Indie: Do areálu okresního soudu v Ghaziabádu vnikl leopard a zranil 10 lidí. Leopard běhal z jednoho konce budovy na druhý a napadal lidi, kteří mu přišli do cesty. Policie a lesní správa provedly v areálu akci, jejímž cílem bylo leoparda bezpečně odchytit. Na místě odchytu pracoval 12členný tým lesního oddělení se sítěmi a klecemi, aby provedl záchranné operace, po nichž byla velká kočka uspána a po více než 4 hodinách odchycena. Zranění lidé byli převezeni do nemocnice.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Krok do prázdna (12937x)
Pejsek (15201x)
Domácí kutil (12735x)
The Human Jukebox (12634x)
Borec narazil (21319x)
Minikolo (17356x)
Tlusťoch (18373x)
Štěňátka (18346x)
Drift parking (12537x)
Tolerance v Evropě (17408x)
Nadržený páreček v autě na dálnici (19921x)
Největší penis světa (50918x)
Tygři vs. kráva (17266x)
Profesionální DUBSTEP (23450x)
Rodina na projížďce na motorovém člunu (22514x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Jak tam ty hysterické cigny hned simulujou.. někdo
jim mněl říct, že to s takovými drobnými
poraněními na důchod neuhrajou!

to tam nemali gan? Bolo by po probléme z kocúrom

Snad ta krásná kočička i nějakou tu cikorku sežrala.
Cikánů je víc než dost a těchto koček je čím dál
tím méně, právě díky těmto cikánům. Je to těžké
pochopit ? 

To len jeden obvinený si zavolal advokáta aby
konečne urobil poriadky na súde.

Ten Leopard za to nemohl, je to divoká šelma která se bála ne že by útočila aby zabíjela..
4 cm vnútri konečníka má leopard G-bod.keď ho nahmatáš,máš vyhraté !!!!
Ghaziabádsko- Uttarpradéšský mlýn


Jak tam ty hysterické cigny hned simulujou.. někdo
jim mněl říct, že to s takovými drobnými
poraněními na důchod neuhrajou!

to tam nemali gan? Bolo by po probléme z kocúrom


Tvuj otec nemnel kapesnik mrtko??? Skoda nemusel bis tadi psat mrtkovini