| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Somálsko: Kompilace ISIS ukazující několik poprav včetně těch explodujících.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Nerváček (21670x)
Do své zralé kundy si nechala vlézt červy a šneky (40963x)
Vstáváme! (25254x)
Na jatkách (20772x)
Pracovní nehoda (20007x)
Na houpačce (17296x)
Rozhovor s upečeným (16789x)
Velcí smolaři (17951x)
Přejetý (13970x)
3v1 (13937x)
V cementárně (16805x)
Drive Thru (13243x)
Bité děcko (21083x)
Další topící se děcko (14708x)
Na pumpě (13979x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Efekty jako z bollywodu do píči tam

Mají všichni utéct do Evropy, zde jsou vítáni a je zde bezpečno, mohou zde šukat obarvené tlusté blondýny, ne jen kozy, ale i ty, kdyby se jim po tom stýskalo, kdo má chuť, může začít chlastat, společnost u nás mu na to bude přispívat. Nechápu co je tam drží, zřejmě kořeny.

Kozomrdstán už ani neví, jak editnout video, aby
tam bylo něco viděl. Fakt retardátoři, aby jim
shořel i ten písek co tam maj aj s kurvánem


Kurva, za chvíli tam ti kompilátoři můžou stříhat
videa pro Avatar 
Mají všichni utéct do Evropy, zde jsou vítáni a je zde bezpečno, mohou zde šukat obarvené tlusté blondýny, ne jen kozy, ale i ty, kdyby se jim po tom stýskalo, kdo má chuť, může začít chlastat, společnost u nás mu na to bude přispívat. Nechápu co je tam drží, zřejmě kořeny.

Ty kokso tá grafika je neskutočná
ešte keby
sa dali v menu nastavit zrozumitelné titulky a o
čom je tá hra vlastne? 
Tak toto je už parada
nech žije ISIS v
Somalsku
likvidujú negrov a to
sa mi páči

povedzme si na rovinu-Lepšie je byť
cynickým,kvázivtipným internetovým hrdinom,ako
nešťastník s kopou olova v gebuli.....aleluja !

Efekty jako z bollywodu do píči tam

buzno,co máš novýho ? strapón v prdeli,to
víme...... 
Fakunda mi tam nařval vystrelovací deštník a teď
nejde zavřít 