| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Další zásah proti ozbrojenému pachateli.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Láska je kurva.(U.S.A : Ohio) (7495x)
Neposlušná černoška.(NIgérie) (17179x)
Ukradené hranolky.(U.S.A. : New York) (5900x)
Sražení na chodníku.(Brazílie) (3996x)
Mučení pověšeného.(Indie) (10696x)
Šukátko do kapsy. (11772x)
Zabijáci na mašině.(U.S.A : New York) (5164x)
Zlomené ruce.(Brazílie) (8174x)
Zavalená sutí.(Indie) (5605x)
Bránil se a zemřel.(Peru) (5569x)
Zlodějíček dostane.(Rusko) (7294x)
S nožem proti kvéru.(U.S.A. : New York) (5056x)
Vražda pro kolo.(Brazílie) (3992x)
Oddělaná.(Brazílie) (9430x)
Ujel poldům,(U.S.A : Florida) (4365x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Podle čeho si poznal, že to byl ozbrojený
pachatel? Žádnou zbraň jsem neviděl a navíc tam
jen seděl a nic nepáchal. 

nasypat to do tlustocha s nohou v sadre sediciho zady je teda umeni

slovák nemá co dělat v autě, maximálně má být na korbě náklaďáku cestou do kamenolomu
Hrál si na frajera a už dofrajeřil.Tak to má být.

8/10, protože se omylem nevysypal jeden zásobník i
do té nemyté kurvy vepředu.

Podle čeho si poznal, že to byl ozbrojený
pachatel? Žádnou zbraň jsem neviděl a navíc tam
jen seděl a nic nepáchal. 

nasypat to do tlustocha s nohou v sadre sediciho zady je teda umeni
kokot v bielej bunde na tmavom bavoráku......sedlačia masc.