| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Dávat vlky s tygry do kupy, můžou jen multikulturaristi. Nebo jen sluníčkářky s I.Q. 60.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Podvečerní fight dostaveníčko v Rusku (18063x)
KO před barem (28156x)
KO kopačka do hlavy (26870x)
Fight dostaveníčko po škole (23404x)
Pořádná nakládačka ve výtahu (22612x)
(Ne)povedená svatba v Rusku (20979x)
Ženu ani květinou neuhodíš! *9* (28354x)
SWAT zasahuje v restauraci v Torontu (31601x)
Zákeřné KO *2* (24824x)
Povedený odplal baseballovou pálkou (26820x)
Když to vře v černém ghettu (19271x)
Nácek dostal KO (25177x)
Nakládačka na chodbě (29047x)
Facka na škole od agresivního Roma (41992x)
Tvrdá černá rána (17239x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Všude kde se vyskytne negr dojde dříve, nebo později k násilí, musí mít nějaký gen agrese navíc co ostatní lidé nemají. Myslím, že na to vědci už dříve přišli, ale je zákaz o tom mluvit, negři by po provalení této informace mohli být agresivní s tím, že to není pravda.

JAK TA GADZOVSKA PRIMADONA LETELA
NEGERSKA SILA 

IQ 60 je na ně stále příliš vysoká hodnota

Všude kde se vyskytne negr dojde dříve, nebo později k násilí, musí mít nějaký gen agrese navíc co ostatní lidé nemají. Myslím, že na to vědci už dříve přišli, ale je zákaz o tom mluvit, negři by po provalení této informace mohli být agresivní s tím, že to není pravda.

Opička nedostala ke svačině svůj banánek

JAK TA GADZOVSKA PRIMADONA LETELA
NEGERSKA SILA 

Chcípni a celá tvoje rasa taky mrdko
Hovno síla ale zákeřnost. Ten kluk se evidentně prát nechtěl a myslel že problém se vyřeší jinak.Jenže ta opice evidentně nemá mozek a jedná na základě svých primitivních pudů. A nejspíš to pokračovalo hajkikem do gatí.
žebraku aj ty by si letel, keď ta nečakane zákerne sotí niekto o hlavu vyšší a 20-30kg ťažší
za pjetku sňím beraní hovno i s chlupama.
Vysral sem černý hovno, vypadalo presně jako ten
opičí Jamal ve videu, ještě mělo i ty dredy na
sobě
samozrejmě jsem ho zastřelil dvěma
dávkama za sebou pro jistotu

v Žarnovici na jarmoku som raz narazil na sovie hovno,ale nebolo dobre prepečené,tak som ho flamboval a zasmradil celé Kultúrne stredisko.
Nějací pánové tam hrajou Tekkena. PS: Od kdy se píše IQ jakože I.Q.?