Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Extrém -> Uškvařený elektřinou.(Mexiko)

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Uškvařený elektřinou.(Mexiko)

Prevít elektřina zase někoho chytla a nepustila.

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 34 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

pepab 3.40 (60) 25.06.22 06:09

Je z něj parádní škvarek. Nejspíš zase cikán nevyšel se sociálkou a kradl dráty. Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Většinou se jedná o žebravé Slováky, kteří se snaží ukrást elektrické kabely. Pohyb těchto incestních cikánů by měl být zákonem omezen jen na osadu, salaš, a po případě koncentrační tábor. Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31

1^re^

Nešikovný elektrikář na to doplatil

Spičihněv 3.79 (138) 25.06.22 21:47

BZZZZZZZZZZZZT Smajlík 4

Grimaldi 3.52 (27) 25.06.22 19:51

Brát si na výstup hliníkový žebřík asi nebyl nejchytřejší nápad.. A nebo možná byl, pokud chtěl spáchat sebevraždu?! Smajlík 45 Smajlík 4

sukh 4.36 (22) 25.06.22 17:34

pekne ohnove efekty

kúpim polodopraskanú hajzlovú misu a eliptický hrbojeb.

ďakujem

Liberál 2.90 (20) 25.06.22 15:10

Chudák Smajlík 34

CarlW: 2.00 (8) 25.06.22 15:00

Jmenuji se Carl W.Jsem starej plesnivej kokot, kterej si rád přisírá trencle hnědkou.Se Speedym si jednou za čas dopřejeme levnou společnou dovolenou na Čukotku.Já osobně provozuji malou večerku v Horním Chujově a prodávám psí zavináče a prošlé paštiky za bezkonkurenční ceny.Bydlim v rozpadlé bytovce v bytě 1 1 s postarší cikánkou, které rád papkám zatuchlej kundí šlem z pičky. Smajlík 53 Smajlík 53 Smajlík 53

SpeedyCz 2.24 (17) 25.06.22 15:14

Přesně tak a nevím, proč bychom se měli za to stydět. Jsou to naše životy a druzí nás opravdu nezajímají. Smajlík 2

CarlW: 2.00 (8) 25.06.22 15:19

Miluji tě ty moje zahovněná pusinko. Doufám, že mě dneska večer zase rozerveš moji úzkou prdelku koloušku. Smajlík 53 Smajlík 53 Smajlík 53

Carl W. 3.62 (63) 25.06.22 15:28

Když chceš, tak ti tu zahovněnou prcinku velice rád upravím brokovnicí cigošu Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

CarlW: 2.00 (8) 25.06.22 15:33

Proč se za mě vydáváš ty buzerante? Tak ale jestli chceš, tak můžeme dát trojku. Rád bych tě vyprstil ovladačem. Smajlík 48 Smajlík 48

Carl W. 3.62 (63) 25.06.22 16:02

Ty jeden cigánskej fejkovej kokote, já tebe mám úplně u piče. Tak si hrej kundičko Smajlík 42

CarlW: 2.00 (8) 25.06.22 16:08

Budeš mě dneska zase sázet kakance na podlahu? Proto jsem ti taky včera donesl prejt, ať to večer trošku smrdí. Smajlík 53 Smajlík 53 Smajlík 53 Smajlík 60 Smajlík 60

ja neviem o čo ide ,ale ide mi už autobus babke.tak ahojte

SpeedyCz 2.24 (17) 25.06.22 17:44

Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 4

CarlW; 3.40 (10) 25.06.22 20:29

Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42 Smajlík 42

Ako tak pozerám tak češkom tu riadne jebe ... majú riadny komplex zo Slovákov, aspoň tu sa vybúrte keď už Vám v robote šéfov robíme a ženy Vám trtkáme ale to je tak keď máte malých vtákov Češi budú vždy len otrocký národ ...ale tak tu si vyliečite komplex a budete aspoň do ďalšej šichty za pasom trošku s pocitom že ste tu za machrov Smajlík 48 Smajlík 48 Smajlík 48

...ale zas česi vymysleli HAVLOV TELESKOP.to je něco ! Smajlík 19

a co kdyby ses vrátil ty slovenský chalane zpátky do toho vašeho prdelákova a nevysíral tady?

avajpi 5.00 (2) 25.06.22 14:14

jdete uz do prdele s tou reklamou na problemy s ridicakem!!! kdyz chcsi zesilit zkuk,tak mi tam zrovna tahle picovina vyskoci a ukonci video a presmeruje na tu debilni reklamu Smajlík 57 Vam fakt mrda kreteni!!! Smajlík 56

Většinou se jedná o žebravé Slováky, kteří se snaží ukrást elektrické kabely. Pohyb těchto incestních cikánů by měl být zákonem omezen jen na osadu, salaš, a po případě koncentrační tábor. Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31

müszi 3.55 (201) 25.06.22 14:24

Inkáb meny vissza a budikat pucolni faszom. Smajlík 10

Piš tak, ať ti je rozumět ty maďarská hnědko vyjebaná. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

müszi 3.55 (201) 25.06.22 14:43

Nem tehetek róla hogy ennyire buta paraszt vagy faszom. Smajlík 34 Smajlík 60

Nějaký pán tam něco svařuje.

pepab 3.40 (60) 25.06.22 06:09

Je z něj parádní škvarek. Nejspíš zase cikán nevyšel se sociálkou a kradl dráty. Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

jak tam neni vo vete slovák,tak to sem ani nepíš ! spisovatel s teba nebude.....

SpeedyCZ 3.39 (72) 25.06.22 08:48

LOOOL cikán je synonymum pro slovák.Víme,cikáne špinavý ?

pepab 3.40 (60) 25.06.22 09:44

Cikán-Slovák, je to jedno.Řeč je o tom samém.

Slováci jsou naši bratři a dobří lidé.

chalani ja som FANTOMAS.



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 19.593 ms