Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Humus -> Pitva na smetišti.

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Pitva na smetišti.

V pitevně asi došlo místo ?

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 23 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Takže aby jsme to uvedli na pravou míru, jedná se o nebeský pohřeb v Tibetu, kde se takhle naporcuje tělo a nechá supům. Země je tam tvrdá a dlouho zmrzlá a pálit mrtvé není na čem. Díky naší vládě a Evropské unii až nebude plyn, již brzy i u nás. Jen nevím, kde seženeme ty supy.

Někde jsem četl, nebo slyšel, že negři jsou prý také lidé.

homelade 3.50 (8) 26.06.22 16:01

omyl jedná se o slovenskou sekanou polévku

Renny35 5.00 (5) 25.06.22 00:30

Tohle by měl vidět realně Kalousek,než vyvěsí vlajku Tibetu.Debil

Overwhite 0.00 (0) 23.06.22 20:54

Tomu se říká nebeský pohřeb, celkem klasika v Tibetu. Prostě jí tam nakrájí a supi si poradí :-)

Turbozmrd125 4.27 (11) 23.06.22 17:23

Můj 100. komentář Smajlík 61 Smajlík 61 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 51

Slovenský uzenářství. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36 Slovensko je jedna velká skládka. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36

Takže aby jsme to uvedli na pravou míru, jedná se o nebeský pohřeb v Tibetu, kde se takhle naporcuje tělo a nechá supům. Země je tam tvrdá a dlouho zmrzlá a pálit mrtvé není na čem. Díky naší vládě a Evropské unii až nebude plyn, již brzy i u nás. Jen nevím, kde seženeme ty supy.

Rassto 1.00 (1) 23.06.22 09:49

P*ču pitva len si bral mäso na obed v Prahe to je normál Smajlík 31

müszi 3.55 (201) 24.06.22 00:08

Piču. Smajlík 46

müszi 3.55 (201) 23.06.22 01:14

Nemocnica na kraji mesta Štrosmajer v akcii. Smajlík 5

Nějaký pán tam řeže maso na guláš.

Spičihněv 3.79 (138) 22.06.22 21:37

Čínské pohřebiště Smajlík 44 Smajlík 43 Smajlík 43

Nebo Thajské skladiště. Smajlík 51

curaci 2.33 (3) 22.06.22 18:25

Takto upravujeme štatistiky umrtnosti cechov v tatrách...neni telo neni dokaz. Dajte si uz povedať, ze ponožky vam do slapiek nepomôžu, do tatier treba poriadnu obuv a trocha rozumu Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Těm vašim vyprcanejm Tatrám říkáte hory? Vy jste schopni si udělat i z hovna národní památku. Prostě čudácký národ.Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 53

nemajú skúsenosti,lebo tam majú akurát MAČU PIČU..../219m/ Smajlík 43

Nejvyšší vrchol Slovenska. Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Podle některých konspirací se dokonce jedná o zárodek zamrdaného Slováka.

curaci 2.33 (3) 22.06.22 21:41

Cirkusan v skole si zas nadával pozor... tatry sú veľhory, ale vedieť to nemôžeš keďze vecerias take sračky. Existuje vsak možnosť ze vas to v skole ani neucia pre vaše dusevne zdravie, lebo to by ste boli ešte viac zakoplexovany a v takom prípade beriem obvinenie s5 Smajlík 39 Smajlík 5

Střední zdravotnická škola Košice. Místní chudí cigáni ho ještě obrali o to nejcennější, co měl v kapse. Kapesní ovčí píču, zahnojené chlupy a kapesní klacík na chytání termitů.Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 36 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 31

Vyhulhul 4.64 (11) 22.06.22 18:18

Smajlík 37 Smajlík 5 Smajlík 44 Smajlík 42

pepab 3.40 (60) 22.06.22 18:30

V Čobolstánu se vůbec vše odehrává na smetišti či na salaši.

Vyhulhul 4.64 (11) 22.06.22 18:12

Slovenska Masna ma pokracovani Smajlík 36 Smajlík 40 Smajlík 36 Smajlík 40 Smajlík 36 Smajlík 42

Někde jsem četl, nebo slyšel, že negři jsou prý také lidé.

Spičihněv 3.79 (138) 22.06.22 21:36

Bláznivá teorie!



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 20.733 ms