| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
V pitevně asi došlo místo ?
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Červíci a ruka. (5400x)
Krvavé srance.(Indie) (6136x)
Rozpůlený vlakem.(Indie) (6838x)
Metro jako latrýna.(U.S.A. : Los Angeles) (7738x)
Pečínka z lidského masa.(Brazílie) (7634x)
Řezání hlavičky. (10562x)
Díra v krku. (5501x)
Trombóza. (7549x)
Pořezaná manželem. (6674x)
Oči v hajzlu. (8005x)
Sešívání lýtka. (4828x)
Polévka z potratu.(Čína) (8964x)
Stažená kůže. (6624x)
Kouří vlastní péro. (12582x)
Bezhlavý. (5670x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Takže aby jsme to uvedli na pravou míru, jedná se o nebeský pohřeb v Tibetu, kde se takhle naporcuje tělo a nechá supům. Země je tam tvrdá a dlouho zmrzlá a pálit mrtvé není na čem. Díky naší vládě a Evropské unii až nebude plyn, již brzy i u nás. Jen nevím, kde seženeme ty supy.
Někde jsem četl, nebo slyšel, že negři jsou prý také lidé.

omyl jedná se o slovenskou sekanou polévku

Tohle by měl vidět realně Kalousek,než vyvěsí vlajku Tibetu.Debil
Tomu se říká nebeský pohřeb, celkem klasika v Tibetu. Prostě jí tam nakrájí a supi si poradí :-)

Slovenský uzenářství.
Slovensko je jedna velká skládka.


Takže aby jsme to uvedli na pravou míru, jedná se o nebeský pohřeb v Tibetu, kde se takhle naporcuje tělo a nechá supům. Země je tam tvrdá a dlouho zmrzlá a pálit mrtvé není na čem. Díky naší vládě a Evropské unii až nebude plyn, již brzy i u nás. Jen nevím, kde seženeme ty supy.
P*ču pitva len si bral mäso na obed v Prahe to je
normál 

Nemocnica na kraji mesta Štrosmajer v akcii. 
Nějaký pán tam řeže maso na guláš.
Takto upravujeme štatistiky umrtnosti cechov v
tatrách...neni telo neni dokaz. Dajte si uz
povedať, ze ponožky vam do slapiek nepomôžu, do
tatier treba poriadnu obuv a trocha rozumu


Těm vašim vyprcanejm Tatrám říkáte hory? Vy jste
schopni si udělat i z hovna národní památku.
Prostě čudácký národ.

nemajú skúsenosti,lebo tam majú akurát MAČU
PIČU..../219m/ 

Nejvyšší vrchol Slovenska.
Podle některých konspirací se dokonce jedná o
zárodek zamrdaného Slováka.
Cirkusan v skole si zas nadával pozor... tatry sú
veľhory, ale vedieť to nemôžeš keďze vecerias take
sračky. Existuje vsak možnosť ze vas to v skole
ani neucia pre vaše dusevne zdravie, lebo to by
ste boli ešte viac zakoplexovany a v takom prípade
beriem obvinenie s5


Střední zdravotnická škola Košice. Místní chudí
cigáni ho ještě obrali o to nejcennější, co měl v
kapse. Kapesní ovčí píču, zahnojené chlupy a
kapesní klacík na chytání termitů.

V Čobolstánu se vůbec vše odehrává na smetišti či na salaši.
Někde jsem četl, nebo slyšel, že negři jsou prý také lidé.