| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Na uhel.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Sobotní prcání(hovíne)čko (36779x)
Vzvraždená rodinka (16457x)
Už sú naložený (12229x)
Face (16531x)
Pouličná spravodlivost (18992x)
Luxusní toalety na fesťáku v Německu (24912x)
Ruské dieťa na zabíjačke (23780x)
Kluci to trochu rozjeli (26350x)
Merry Christmas a blondýnka (23557x)
Spící princezna (39778x)
Bezdomovec je mrtvy! (15100x)
V márnici sa zabávajú (22430x)
Práca snipera (13372x)
BooooM (13041x)
Interupce (22403x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
ja vždy čakám v tráve pri ceste a keď dôjde k
preúdeniu posádky,už len dohľadávam skryté
ohniská.Neskôr štepím marhule pomocou odblokovanej
vzduchovky/450 MJ/.A taktiež sa venujem kradnutiu
kostolných okapov-holotropickou metódou.TO JE
ŽIVOT BONVIVÁNA. 

Ejha týto dávajú pneumatiky už aj s autom.

dobré škvarky u nás-9-12 euri za kilo.

LOOOL asi chtěli byt stejně černí jako slováci.

Nějací lidé se upekli v autě a nejspíš osoba přežili.

Alespoň to ty opice mají pěkně orestované 
ja vždy čakám v tráve pri ceste a keď dôjde k
preúdeniu posádky,už len dohľadávam skryté
ohniská.Neskôr štepím marhule pomocou odblokovanej
vzduchovky/450 MJ/.A taktiež sa venujem kradnutiu
kostolných okapov-holotropickou metódou.TO JE
ŽIVOT BONVIVÁNA. 

Půl vesnice se seběhlo, bo ucítili pečínku. 