| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Tohle nejspíš kluci nerozchodí.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Nemyté péro dobře chutná (29970x)
Chce se podobat komiksové postavičce (32348x)
Rozstřílená palice na sračky (18414x)
Lidé po nehodě *2* (17937x)
Dostal kopačky na držku (20653x)
Cože? Že máš menzes? Nevadí! (37854x)
Dvě děti umlátí štěně (19370x)
Lupič zapíchl prodavači nuž do hlavy (16148x)
Bolavá hlava *3* (15707x)
Teď vraždí šéf! (39735x)
Miluje jeho obří péro (35543x)
Hammer time (41029x)
Pižlání hlavy (22057x)
Vystřihávávní ze zdemolovaného autobusu (17464x)
Obě díry má pořádně vytahané (46863x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
LOOOL ty čokly měl někdo vytřískat klackem

LOOOL mačeta a jedem.Takové svinstvo nemá na
planetě zemi co pohledávat.

Krása pohledět. O zbytečného účastníka provozu
méně 

Na tý stopce Jsi nezastavil Ty že?? A o kus dál jsi ještě srazil psa co?? sereš mě.

LOOOL nauč se nejdříve psát něž něco budeš psát ty
hovno smradlavé čobolské.Fakt se to nedá
číst.Takovou bych ti jebl ty kokote zkurvený
slovenský.