| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Tak tenhle už si nezaběhá.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Zadřel si třísku.Nehoda na pile. (10521x)
Znásilnili čubku, zabili čubku... (24673x)
Jatka..(Kolumbie). (9929x)
Uřezaná hlava. (Mexico). (8968x)
Vydloublé oko (10966x)
Hlavy. (10629x)
Motorkář na půl. (9254x)
Přežila ale její chlap ne. (11745x)
Mozek na cestě. (9504x)
Země marhiuaně zaslíbená .....(Jamajka). (15124x)
Lovit ryby s výbušninou se nevyplácí. (13340x)
Agresoři bez novinek z Brazílie ? To prostě nejde k sobě. (13718x)
Kanibal z Haity. (13205x)
Červíci (10663x)
Co to kurva je?? (12168x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Omotá izolepou a může klidně na maraton kokot,
nevím co tam simuluje

A Baťa nemá co žrát nejsou nohy nejsou boty