FreeVideo.EU | PornVidea.cz | Rychlý prachy| Volná reklama| Volná reklama
Navigace:
Právě se nacházíte: Video -> Extrém -> Zkurvene peklo RETRO 1

Poslední komentáře

pepab
Smrděl jako ty, když oprcáš barana.
Tonny Picikatoo
Ty bys byl za paštiku ještě vděčnej! Za okoralou májku bys chvostom vrtěl jak prašivej čokl, kterýho dneska budeš mít k večeři, syfle morgošskej, vysyflenej.
Gulevator
Chabý pokus cigáne o hovne jak ty
Tonny Picikatoo
Do školy nemusim, ale v tom je sobota nevinně. Já jsem Čech. Po základce jsem šel na střední a ze střední na vysokou. Když se na slovensku řekne že jde někdo na vysokou, tak se jedná o pokus vymrdat srnca v lese. Dneska jsem musel jít na dopoledne do kanclu, v kamenolomu se mi dvě party slováků málem umrdali k smrti a bylo pár razítek kolem jejich okamžité popravy.
Gulevator,
tatrakon.sk/nase-produk ty/ TATRAKON ponúka nátierky, na ktorých už vyrástli aj naši rodičia... Osvedčené receptúry, kvalitné ingrediencie sú aj dnes základom veľkého úspechu nátierok Pali, Májka, či Hydinová nátierka... aj dnes hrajú prím v slovenských domácnostiach.
Spičihněv
Je nádherně bílá. Čím bělejší tím lepší.
Spičihněv
Loni se něco podobného stalo v Ostravě.
Spičihněv
Negři zanedbali hygienu, nic nového pod Sluncem
Spičihněv
Jesus Christ zní mnohem lépe
Spičihněv
Čekal jsem, že tam odrovná všechny ty čubky

Zkurvene peklo RETRO 1

logo.jpg

Začneme "zlehka", serií RETRO, pokud bude dostatečná reakce v komentařích, budeme každý den pokračovat a přitvrzovat...je to jen na Vás

Začneme zlehka, serií RETRO, pokud bude dostatzečná reakce v komenrařích, budeme každý den pokračovat a přitvrzovat...je to jen na Vás

Pro přehrání toho videa je nutné být registrován a přihlášen.

Registrovaní členové mohou komentovat videa a fotografie, za které automaticky dostávají body. Za určitý počet bodů si uživatel může nechat ZDARMA zaslat tričko s logem Agresorů.

Pravděpodobně jste z jiné země než-li je Česká republika. Pokud chcete toto video opravdu vidět, věnujte, prosím, několik vteřin registraci a následnému přihlášení. Děkujeme za pochopení.
Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 9 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

No a z borce je vysoce kvalitní rohožka Smajlík 36 Smajlík 36

retrosrandy mám rád a som s nimi kamarát Smajlík 61

Tak toto mi leží delší dobu v hlavě, viděl jsem už moc ukrutností a už jsem si myslel, že nemůže být nic horšího a zatím jsem se vždy mýlil.

Allahu akbar Smajlík 40 je rozjebany ako hovno, borci z ISIS sa z nikym neseru Smajlík 47 KRV, Odrezane hlavy, zmasakrované telá, prestrelené gebule, pouličné bitky, mučenie a podobné skvelé veci Smajlík 11 Ano, TOTO TU CHCEME VIDIEŤ PRAVIDELNE Smajlík 51

Carl W. 3.37 (41) 11.07.21 00:02

Ale piču, ty tvoje ISIS to jsou šulínci, okresní přebor. Mara Salvatrucha (MS-13)- nejhorší gang na světě a jim podobní ze Střední a Jížní Ameriky by si s nimi vytřeli prdel. Videa od nich, to je jiná liga.

Pravidelně vidíš tak maximálně baranovu prdel, ty filcko churavá. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 31 Smajlík 31 Smajlík 36

Spičihněv 3.81 (112) 10.07.21 00:15

LOOOOOOL zrovna tenhle vyhrál rychlou smrt Smajlík 5 Smajlík 5

jen 27tun na jednu nápravu, to bylo jako by ho přejel plně naložený kamion.

retrosrandy mám rád a som s nimi kamarát Smajlík 61

No a z borce je vysoce kvalitní rohožka Smajlík 36 Smajlík 36

Carl W. 3.37 (41) 09.07.21 22:54

No až na tu barvu, jak pro buzny Smajlík 5


© 2009 - 2021 | agresori@email.cz
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné články, příspěvky a komentáře necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na výše uvedený e-mail.
Vygenerovano za 31.858 ms