| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Za bílého dne.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Had sežral hada (18895x)
Ubodaný nožem (19811x)
Agresor Petr popravil slepici (25108x)
Ledvinové kameny u psů (16474x)
Raději zastřelit, než podříznout (26305x)
Hřebíček udeříme na hlavičku *3* (21125x)
Pitbull zardousí jiného psa (26784x)
Černoušek BuBu protahuje Erikův lauf (22324x)
Zkolaboval za volantem (17568x)
Kvalitní agresorské video ! (31162x)
U pana doktora se stoličkou v zádech (30211x)
Bolavá noha *5* (14981x)
Rozjebaná nožka (12492x)
Ruka šmátralka (46341x)
Její čokoládová studna spolkla extra dlouhého hada (46361x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Asi zjistil,že mu chodí za plemenným baranem do
salaše.


To vypadá, že zlodějíček dostal "odměnu"


Hi Boy, I feel so boring today If u wanna fuck me
tonight just visit my profile! ==>> bit.do/fLr3S

Najde se tu nějaká dobrá duše,která by mně
vyhulila péro? 
Napiš Gulevatorovi,ten rád někomu požužlá čambáro
za pytel krmný řepy,bonboniéru a puget kopřiv


Mne písať nemusíš. Ako vidíš reaguje na teba
Špína. On je trochu hamblivy ale inakšie to je
tvrdý buzik. Ten ti s radosťou preblafne péro aj
bez krmnej repy, bonboniery a ďalších sraček. A
keby si mal psa vyhuli aj jeho

Super. O jednu čiernu opicu zas menej . Len tak ďalej !
A CO JAKO UDĚLAL? MRTKI SAJEBANI BILI GADŽE


To vypadá, že zlodějíček dostal "odměnu"

Asi zjistil,že mu chodí za plemenným baranem do
salaše.


Až ti doktori urobia lobotomiu,zistia že miesto
mozgu máš žumpu plnú hovien
