| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Jaký k tomu asi tak měl tento Pakistánec důvod?
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Zmrd přišel vykrást večerku (15035x)
Jako rajče (19238x)
Na kolotoči (28456x)
Rychle narazil (27007x)
Palestinec v nesnázích (20783x)
Výměna názorů po Americku (30978x)
Přes kámen až pod kola (18290x)
Chycen a potrestán (21771x)
Kundí nápad (28888x)
Vedle (19721x)
Dekapitace krumpáčem (22991x)
Nasranej (18828x)
Usnul za volantem (17917x)
Sundali ho v myčce (18218x)
Záchrana leoparda (14634x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Jsou to incestní cigani, tam je tvůj otec zároveň
tvůj brácha, bratranec, synovec i dědeček z
druhého kolene.

Ktorý Čech sem al to blbé a veľmi kvalitné video
čo špinavý Cigáň to hnusný kokot . Jebat ho zmrda .

Jsou to incestní cigani, tam je tvůj otec zároveň
tvůj brácha, bratranec, synovec i dědeček z
druhého kolene.

proste sa to akosi zvrhlo,niekto vystrelil a
niekto padol,no 