| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Borec mu ukázal kam má dát svůj kapesníček!
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Pat a Mat z Ruska (16961x)
Indický festival (20979x)
Pouliční umění (20219x)
Velký rváč (18931x)
Případ pro pojišťovnu (15251x)
Kam couváš, blbečku? (17183x)
Dzzzz (18034x)
Na okraji (21713x)
Hořící auto s posádkou (18124x)
Má deprese? (17996x)
Střel mě (23251x)
Dvě zlatokopky z Monaka (27950x)
Neopatrné zacházení s bouchačkou živě na Facebooku (27572x)
Čistě napíchnutý (17082x)
Nasraný pes a dítě (14443x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Tak spoznáš že v aute sedí pepik. Je to špinavé
prasa ktoré je na chliev zvyknuté z domova


Ještě se tomu řidičovy mohl na hlavu vychcat, aby mu dal taky nějakej ten místní dáreček.. to by byla výměna kultur.
Guys Hello !!! I love sex and play dirt Adds to my friends =>> v.ht/U5iS
tady se člověk opravdu nestačí divit nad těmi
komentáři, sem snad chodí jen samé individua s IQ
houpacího koně 

Vysrať sa z okna v aute to už je vyšší level
Tonkapičikokota


Tak spoznáš že v aute sedí pepik. Je to špinavé
prasa ktoré je na chliev zvyknuté z domova
