| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Idiot který zaplatí za svoji demenci.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
V tom sú najlepší (19395x)
22 sekúnd (30281x)
Rozjebaný chlapík na ceste (11974x)
Tvár jedného muža (15160x)
Dieťatko (19892x)
Motorkář vs. Traktor (13916x)
US Fighter Pilot a jeho skok z 25. patra (21998x)
Ženská a jej použitý tampón (24188x)
Dead Beautys 3 (18061x)
No to je hovedo (20126x)
Ponižovaná mladá japonka (33408x)
Tváre (18342x)
Čuchej ty zmrde! (25927x)
Matka zavraždila svoje 2 deti! (18977x)
Nevydarená samovražda (16970x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.
Darmo Čechur na motorke trochu spomalený ako cely
národ


Proč idiot? Stačilo napsat motorkář


To bol sprosty speedy a odjebal som ho ja!!!


Za takovou idiocii ho nelituju ale má co si
zasouží 
Slovák neumí na jednostopém vozidle...jejich
rovnovážné ústrojí to nezvládá..
Nižší vývojový stupeň člověka...
