| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Když pracuješ v Indické továrně, navíc máš za kolegy Indy, máš skoro jistotu, že tě jednou budou z práce vynášet.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Headshot (18338x)
Spadlo ti to Máchale! (16470x)
Gitarou po ksichte (14290x)
Ako si dať tehlou po hlave (15044x)
Chlap na kapote (14393x)
Sražený syn a jeho nasraný otec (24467x)
Pád z hojdačky (12253x)
Pobřeží Lousiana zasažené ropou (14753x)
Jazda autobusom (14450x)
Crash na motocykli (17066x)
Dodávka srazila 4 muže (14508x)
Zneškodnění drogového dealera (17604x)
Fotbalista tvrďák (18698x)
Red Wasp Vs Giant Spider (17420x)
Skok daleký (14477x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Nepoškodili to břemeno? Nechal bych je to uhradit!


Pusťte slováka k náročnější práci, než je kydání
salaše a dopadne to přesně takhle.
No co? Dejte mu jeden ibuprofen, bez potahu, a
vraťte ho zpátky na pracoviště.

Škoda že jenom noha, mohl tam cikán spadnout
celej.


Pusťte slováka k náročnější práci, než je kydání
salaše a dopadne to přesně takhle.
No co? Dejte mu jeden ibuprofen, bez potahu, a
vraťte ho zpátky na pracoviště.

Indové to je stejná líná a neschopná svoloč jako u
nas cikáni a slováci obecně...
tyhle
podrasy je třeba vyhladit,nejsou k ničemu 
BigBoSS ? Aha ! Ďaľší slabomyseľný na obzore 

Držím palce Babišovi aby bol u Vás pri vláde ešte
aspoň 15rokov. To Vás české subinky naučí ako sa
správať k svojim pánom zo Slovenska

Komplet banda negramotů, včetně jeřábníka. 

Nepoškodili to břemeno? Nechal bych je to uhradit!


Typický čierny 10minút robí a potom simuluje !


alespon mu běželi pomoct.....tady by každej čuměl
a nebo to natáčel na mobil 
Ujo admin a ňebola by k tomu videu zvučka z
rozprávky " A JE TO ? " 