| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Buď toho bylo minule málo nebo to tentokrát neměl.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Pozor padá led ! (8258x)
Bitka ve třídě (11426x)
Lynč v Kongu (7510x)
Lámání pracky (11898x)
Pracovní nehoda (12276x)
Uklouzl (9997x)
Nasranej zákazník (10924x)
Židlí do ksichtu (10336x)
Holka zlobila (19735x)
Motorkářova noha (7243x)
Rozdrcené haksny (8707x)
Turek vs. Armen (10168x)
Výprask (11831x)
Skokanka (8482x)
Probuzení (17701x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Nedostal účtenku a chtěl soutěžit v té Burešově pičovině

Myslím, že ten týpek se jen chtěl zeptat na cestu,
a když na něj ten druhej začal valit ty slovenské
sračky, došla mu trpělivost a toho cikána
(Slováka) v souladu se zákonem zastřelil na ulici
a pak rychle utekl, aby nedostal cikánský
(slovenský) ajc.

nojo, slovak prodava listky na MS a pojebal při tom rumuna

Co to je za hovno. Točený z kamery na mobil v
pozadí hraje teplá hudba jak od michala davida a
do toho tam má nějákej negr kecy. 
Ho tam zastrelil ako keby to bol nejaky smrdlavy
cech 

Nedostal účtenku a chtěl soutěžit v té Burešově pičovině

Myslím, že ten týpek se jen chtěl zeptat na cestu,
a když na něj ten druhej začal valit ty slovenské
sračky, došla mu trpělivost a toho cikána
(Slováka) v souladu se zákonem zastřelil na ulici
a pak rychle utekl, aby nedostal cikánský
(slovenský) ajc.
