| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Na zabijačce už bylo asi hodně z Vás, já nejsem vyjímkou, ale na Filipínách mají jiný způsob zabíjení. Řekl bych až dosti brutální. Vy se teď podívejte, jak na tomto ostrovním státě zabíjejí podsvinčata..... 
Sežral ho náklaďák (21456x)
Etna chrlí (13311x)
Skokanka z Moskvy (17766x)
Bitka v občerstvení (19787x)
Natočená nehoda kamionu (15032x)
Prostřelená ruka (15037x)
Sebevražda živě na Facebooku 2. (36929x)
Sbalený na cestu (12722x)
ISIS drony (13487x)
Třikrát zezadu (15347x)
Před barem (12978x)
Latino opičáci (14008x)
Zabitý bagrem (20972x)
Cliffhanger (18632x)
Kluk ve výšce (12737x)