| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Hodem z půlky rozhodnul zápas a umlčel domácí publikum.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Nehoda při basketu (12134x)
Smrt na olympiádě (17413x)
Best of triky (12677x)
Biatlon (14850x)
Víkendový kvíz *8* (12418x)
Ski crash compilation (13871x)
Red Bull Rampage (13558x)
Povedený start (15014x)
Ski jumping crash (13005x)
Cool parkour a freerunning (13948x)
Jízda bikerů (12645x)
Slide na snowboardu (13073x)
Něco pro bikery (14191x)
Tréning sexy roztléskávačky (19048x)
Parkour držky (14573x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

prijebany sport a este k tomu plny negrou

Teplej se jak Slováci, když se najde zatoulanej
baran. A maj z toho i stejnou radost.


Nevypadají v tomhle tričku moje prsa moc velká?


Ten v těch brýlích si říká "už aby vládli
černoši,protože jsem bílá mrdka"

Negr nezvládá koexistovat v menší tlupě, natož vládnout, ty bílá mrdko.
LOOOL toho bílýho spoluhráče k němu ani nepřipustili..nojo negři
LOOOL ale vypadá jako slovák který přišel na svět
řití


Pičo negri fuj nebíhám tam s granátem. 

V negrovi se probudily pudy házení trusu


Teplej se jak Slováci, když se najde zatoulanej
baran. A maj z toho i stejnou radost.


Ubohé slovenské ubrečené žvásty. Jen brečet umíš,
hošánku.
A honit si péro v
Děčíně, kde makáš v kamenolomu na nejnižší pozici,
synku.


aka je najnizsia pozicia v kamenolome v Ďěčíňě?
pokial si tam len honi, tak to zase nie je tak
zle, uvidis, ked zacnes chodit do prace 

prijebany sport a este k tomu plny negrou
demente ten negr ma za mesic co ty za 10 let tak
tahni
Možná, teda určitě má víc, ale furt je to jen podřadný negr a kdyby nebyl ani jeden, tak civilizace vůbec o nic nepřijde.

Antifasz: Jsi zakomplexovaný cikánský žid, který
jen krade rodičům drobný. Tak na co si to tu
nhraješ?
