| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Taxikář si chtěl trochu odpočinout, zlí silničáři mu to zhatili.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Vloupání do kostela (4876x)
Anders Behring Breivik (9684x)
Vánoční kapříček pro Agresory ! (8822x)
Muž zmlátil ex na ulici (4720x)
Pobodal je a vzal jim telefony (4963x)
Zabil dítě (8829x)
Rozstřílený na kaši (5531x)
Bezdomovci ve státech (7058x)
Zloději tlačí vozíky (5503x)
Dekapitace (2) (7065x)
Výbuch v továrně (5778x)
Vyběhl na policisty s noži v rukou (4338x)
Skočí z okna (7407x)
Odplata pro zloděje (2) (7979x)
Mučení pepřákem (8345x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Udělal to schválně. Simuloval spánek, aby dostal
prachy od pojišťovny!!!


Když pomyslím na tvýho tvrdýho ptáka, tak se
namočím.


Rejžáci by neměli doatavat řidicák vidím tamana za
volantem na silnici a dávam si 50 metrovej
odstup... 

Moc presčasov
ale dobrá kamera že to prežila


Udělal to schválně. Simuloval spánek, aby dostal
prachy od pojišťovny!!!


Jak hned všichni zastavili a šli pomáhat hold
rákosníci.....

podla jeho šikmooci tazko povedat ,ci ich zatvoril alebo nie ,,
Prijebané autá v zadu obchodia ako keby
nič...zastaviť vystúpiť a pomôcť to akože nič ?
