| Celkem videí: | 32362 |
| Celkem fotogalerií: | 13874 |
| Celkem her: | 120 |
| Celkem komentářů: | 1788886 |
| Celkem hlasů: | 586606 |
| Celkem členů: | 320354 |
| Celkem VIP: | 1 |
| Příspěvků dnes: | 4 |
| Průměr kom. na sekci: | 29814.77 |
| Průměr kom. na člena: | 5.58 |
Když už tam vlezeš, choď aspoň proti směru jízdy.
Vložit na stránku Počet zobrazení na jiných stránkách: 0
Rampage Jackson - dveře (15541x)
Možno sú to vaši rodičia a práve teraz to robia! (23990x)
Monstrum na WC (30802x)
Mrtvy chlapec v márnici (20554x)
Toto si robí žena s kozamy! (24806x)
Záchranár (16499x)
Žena bez tváre (15352x)
Trik s ukazováčkem (18430x)
Zralá žena a robertek (24226x)
Hej mama,usmej sa do kamery! (17116x)
Chobotnica v piči! (37013x)
Maminka, tatínek a ... (36252x)
Penis správného Agresora (26215x)
Na prstech (15327x)Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

Takto by se měla potírat migrace Slováků do Čech.


Motorkář má sračku a spěchá domů, že nezastavil?


U slováku je zybtečné zastavovat a dávat první
pomoc............ 
Dneska jsem trefil zajíce.. vím jak se musí cítit s tím nárazníkem.

Takto by se měla potírat migrace Slováků do Čech.

Ty chceš Ban zasak kokotko furt skovákuješ...ale uznaj sám,že je to pičowina a ešte aj nevtipné skôr mám pravdu než nie,nie ???

Já za to nemůžu. Nemůžu si pomoct. Pomáhá jen piko
a na to jsem moc chudý zmrd.


Chudák se těšil do bufetu a ono toto.... 

motorkara ta nehoda vobec nezaslocila - sila
zvyku, na kazdom oroku tam niekto dochne 

Motorkář má sračku a spěchá domů, že nezastavil?


Ale srazilo ho auto...tak proč by měl zastavovat motorkář?