Návrat Do Reality | České Kundy | Porno CZ | Porno Videa | Porno | Holky na Sex | Dlouhá Porno Videa | Porno videa | Porno | Porno Lesbičky | Sex na privátu
Navigace:
Právi se nacházíte: Video -> Extrém -> Chycen a potrestán

Poslední komentáře

Johnjan29
Tak to je luxusní prcina a má nádherný prsa
Smyxxx
Máte někdo odkaz na relativně videa
GrammarNazzi
Přesné znázornění a vyjádření toho, co tady u nás v Česku uděláme s každou zablešenou všivou drbanskou svoločí ze salaše kdesi ze zprdelené Russkosslovenské prdele. Vyhubit
GrammarNazzi
Takhle zmastit každýho zablešence made un SK (SK= slovenský kolaboramt) nebo som kokot, slovenská konina, ?. co páchne k nám. Vyčlenil bych na to zvláštní skupinu a měli by ti podlodi zvláštní zacházení. Slovák, to ke snad i horš než Rusák.
GrammarNazzi
Čobolák nějakej, asi už se bojí povoláváku. Slovák a Rusák, stejná špína.
GrammarNazzi
No, jen čobol.. všiváků ze salaše není škoda.
Arsenmorph
Přejel bych ty čuráky okamžitě
GrammarNazzi
Ty zkurvysyne, kolaborantská špíno Slovenská, hlavně že to nebude provozovat čobol zbytečnej, bezcennej. Ať už vás vy sračky polkne Rusko, kterýmu jste tak nalezli do prdele.
GrammarNazzi
SR . JE NÁROD KOLABORANTŮ Jen ať SR zmizí z povrchu. Ty čoboly tu likvidovat nestíháme. Těch švábů je jak sraček. VEDE PRORUSKOU OTEVŘENOU POLITIKU OPĚT KOLABOROVALI, JAKO TENKRÁT ZA 2. sv VÁLKY VÍTE KOLIK ČECHŮ MAJ TY SVINĚ NA SVĚDOMÍ
GrammarNazzi
Ty jsi kolaborant. Čobolák. Vy svině dopadnete stejně. Stovky čoboláckejch ovcošuků, jak Vám s oblibou říkám, už díky mně jen na základě pasu, nebo OP zamítnuto a vyhoštěno z5 na salaš. Zabíráte tu místo OPRAVDOVÝM LIDEM. UA a podobně. Vás jen vyhazujeme z kolejí a bytů, soustředíme se na ovcomrdy, co tu jsou bez ohlášení spoustu z vals jsme již vyhodili ze školy. ?Studujte? si tam ty svoje sovětské nesmysly. Jste podřadný národ zbabělců a vrahů

Chycen a potrestán

Soweto, Jihoafrická republika. Potrestán za pokus o vloupání do domu. 

Komentáře k tomuto příspěvku
Celkem je zde 40 komentářů

Pro komentování článků musíte být zaregistrován a přihlášen.

no to je famozní vejprask Smajlík 40

Nemohl by nekdo takto vypleskat babise a ostatni zemedelce za rozkradani verejnych penez,jmenem dotace.. Smajlík 5a pak jim jeste dat nasup za znecistovani planety Smajlík 42

Líbí se mi, jak se tvoje mužská ruka cítí v mých kalhotách na jógu. Smajlík 53 Smajlík 36

dobře to pleská

klik4me 3.33 (9) 17.10.18 15:11

Takhle na čórkaře, lopatu máme doma všichni, takže... Smajlík 40 Smajlík 40 Smajlík 40

Rohan 0.00 (0) 01.10.18 12:23

Tomu říkám WUERTova rehabilitace.

velas 3.67 (3) 01.10.18 08:56

toto na ne plati Smajlík 30 Smajlík 30 Smajlík 30 Smajlík 40

Deset bodů za zpracování. Použití vody mě pobavilo. Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

darthspeed 5.00 (3) 29.09.18 19:34

Dobře mu tak

cosworth 4.20 (25) 29.09.18 16:19

tohle by melo byt imigracni rizeni po vstupu do evropy

simulant negerský

ArioNick 3.67 (3) 28.09.18 22:20

to bylo málo

Freglin 3.40 (5) 28.09.18 16:06

"Tak já ho vezmu naplocho mečem!" Smajlík 5

müszi 3.55 (201) 28.09.18 00:28

Sa tam vála ako futbalista Smajlík 43

scirocco11 3.00 (2) 27.09.18 21:11

Vysvětlil mu to pěkně po lopatě Smajlík 1

minimatys 0.00 (0) 27.09.18 07:50

humální způsob bez zásahu hlavy, frajer si to alespoň zapamatuje...

Freglin 3.40 (5) 28.09.18 16:14

Jo, jo...pootočit tu lopatu, stačila by jedna rána a ještě je vidět, že když si tam strkal ruce, tak se jim vyhýbal, prostě dostal na pamětnou. Smajlík 2

itb 3.63 (24) 26.09.18 23:53

polopatista

repulec 3.25 (4) 26.09.18 14:55

Tento způsob můžou zavést i u nás to by pak byli cigáni červení že i moráky by mohli dráždit.... Smajlík 43

Falky 3.55 (33) 26.09.18 13:18

Ziaden ohen? Smajlík 42

müszi 3.55 (201) 28.09.18 00:25

Ale polieval ho benzínom takže pokračovanie v druhej časti Smajlík 10

Parada Smajlík 40 reve tam ako decko kokot čierny Smajlík 5 Smajlík 31 Smajlík 31 po lopate mal použiť mačetu Smajlík 5 to by bola večšia sranda Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 11

smackdown88 4.75 (16) 26.09.18 11:17

a ja jaj,

pepino483 1.00 (1) 26.09.18 07:59

Doufal jsem, že na něho lijou benzín a že ho zapálí

nameIzu 0.00 (0) 26.09.18 07:23

To by měl zažít každý cikán Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

nikenike 0.00 (0) 23.05.20 02:39

No hlavně tvoje mamka to zažila když ji 6×týdně mrdalo 47 cikánu najednou a ty jsi se na to potajmu koukal a jednou tě načapala tvoje mamka jak šmíruješ tak ti těch 47 cikánu postupně vrazili průdce kokot po jednom do huby.. A od tý doby když vidíš cikána tak máš trauma ty výplode osla..

luban 4.13 (8) 26.09.18 07:16

Pekne frajer dostal Smajlík 5

cabanator 4.56 (9) 26.09.18 02:59

Priste to uz neudela Smajlík 2

günter 3.46 (26) 26.09.18 01:14

tak treba na negrov, jediný spôsob ako ich trochu vychovať Smajlík 11

Spičihněv 3.79 (138) 25.09.18 22:19

Lidoopi a většina opic nesnášejí vodu, takže ideální trest. Smajlík 30 Smajlík 31 Smajlík 31

satsugai 3.00 (9) 25.09.18 22:18

To by mě bavilo Smajlík 2

spacka 4.00 (4) 25.09.18 21:48

Ještě ho i vymydlí Smajlík 31 Smajlík 31

Ivory 3.67 (21) 25.09.18 21:00

Už som viackrát videl, že ich oblievaju vodou - žeby preto, aby lepšie sadli tie rany? Smajlík 34

pitrs85 4.83 (6) 25.09.18 20:58

Pičo ti mu dávají a lopatou no ty vole ale dobře mu tak nemá krást hajzl jeden zasranej tady by hned všichni volali policii a ta by s tím stejně nic nezmohla takhle si to aspoň zapamatuje.

Moe 2.86 (7) 25.09.18 20:27

Ten pak musel být kráááásně fialový Smajlík 5

freeman 4.00 (7) 25.09.18 19:58

to musi byt prijemny pocit roztriskat ryc o zlodeje Smajlík 56 Smajlík 56 Smajlík 47

Nemohl by nekdo takto vypleskat babise a ostatni zemedelce za rozkradani verejnych penez,jmenem dotace.. Smajlík 5a pak jim jeste dat nasup za znecistovani planety Smajlík 42

marsicek 4.00 (4) 25.09.18 19:06

Myslím, že tomu domu se bude nadosmrti vyhýbat velmi velkým obloukem.... Smajlík 2

Doog1 2.50 (2) 25.09.18 18:50

Ta sedla panečku a ne jednou Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47 Smajlík 47

Bloodkilla 4.54 (13) 25.09.18 18:24

Pětadvacet na zadek Smajlík 5

no to je famozní vejprask Smajlík 40



© 2009 - 2026 | Agresori.com
Názory autorů se nemusejí shodovat s názory redakce. Zveřejněné příspěvky necenzurujeme a neneseme za ně odpovědnost. Jestliže považujete některý z příspěvků za porušení autorských práv či jinak poškozující vaše osobní práva oznamte nám to na e-mail agresori@email.cz.
Vygenerovano za 16.940 ms